פורום תמיכה

2017 רוכסן אוטומטי R1

prallm1@aol.comprallm1@aol.com הודעות: 2Verified User

יש לי ערכת צד R1 אופניים לשנת 2017 של FTECU, מנגינה פעילה וציפר אוטומטי. אני נתקל בבעיות בכך שה- blipper לרכב קשה מאוד להסיט. אני צריך להפעיל לחץ משמעותי (בערך מעל 50 פאונד) על צמד ההילוכים להילוך עד כדי כך שאני חושש שאשבר את החיישן או את מוט המשמרת. יש לי את הערכה על האופניים כבר כמה חודשים וניסיתי כמה דברים להקל על הבעיה. ראשית ניסיתי להחליף את חיבורי ה- QS אבל זה פשוט הקשה על הסבה (אותה סוגיה רק הפוכה), בדקתי את קובץ ה- FTECU כדי להבטיח ש- blipper האוטומטי מופעל (זהו), בדקתי את הכל החיבורים (הם מאובטחים וחוט ה- PIN 4 המקורי מקורקע למסוף הסוללה השלילי), ולבסוף התחלתי לסלק את המצערת בעצמי ונראה שזה מאפשר לתזוזות להתרחש הרבה יותר חלק מאשר כאשר המצערת סגורה לחלוטין ואני לדרוך על המחלף. יש לציין שיש לי את הרוכסן האוטומטי FTECU עם חיישן אחד, ולא את סגנון חיישן 2 הישן.

הערות

• gsawyer22@hotmail.comgsawyer22@hotmail.com הודעות: 11Verified User

היה לי נושא דומה מאוד ולמרות שאמרת שבדקת היטב את החיבורים שלך, הייתי בודק שוב את החיבור של החוט הירוק למצב שמתחבר לסביבה. אתם עשויים לחשוב שהוא יושב במלואו, אבל לפעמים הוא למעשה לא מוחדר לחלוטין. באמת לוודא שזה כל הדרך שם. זה פתר את הבעיה שלי. אני מקווה שזה יפתור את שלך.

• garry.charles@sky.comgarry.charles@sky.com הודעות: 10Verified User

הי, יש לי אותה ערכה המותאמת ל- 16 R1 שלי זה קל כמו נוצה בשני הכיוונים. אז כשהחלפת את המחברים המהירים והמחסומים סביב הצליפן עבדו בסדר, אבל אז היה לך את התקלה. אם זה נכון להחליף את החיבורים סביב העביר את התקלה ל- Quickshifter וה- blipper התחיל לפעול כראוי אז הפלאש והחיווט חייבים להיות בסדר. נשמע לי חיישן לקוי. אתה יכול לבדוק את החיישן על ידי השארתו במקומם, אך מנתק את שני החיבורים הקטנים ומניח מטר רב רוחב על כל אחד מהמחברים בזה אחר זה ואז דוחף או מרים את תנועת ההילוכים זה אכן לוקח לא מעט לחץ, אך עליך להשיג רציפות לרוחב כל מחבר. דרך אחת למשמרות מעלה ואחת דרך למשמרות למטה. מקווה שעוזר לגארי.

• prallm1@aol.comprallm1@aol.com הודעות: 2Verified User

זה קבוע עכשיו. הבעיה הייתה בחלק FTECU. יש הוראות בפורום מ- FTECU כיצד לתקן את *#%= שלהם. ככל הנראה החיווט היה אחורה מהמפעל.

היכנס או הירשם כדי להגיב.