Forum wsparcia

BRAK POŁĄCZENIA Z ECU

devinhansis2843@gmail.comdevinhansis2843@gmail.com Posty: 2Verified User

Mam 2009 Suzuki GSXR 600 i wykonałem wszystkie właściwe kroki, aby skonfigurować wszystko na moim rowerze. jednak gdy próbuję odczytać lub napisać ECU, pojawia się komunikat o błędzie z informacją, że mam „podłączyć wiązkę ECU lub włączyć klucz”. Zapłon jest włączony, a uprząż jest prawidłowo zainstalowana, ale nadal mam problemy. proszę pomóż!!

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Ten monit zawiera prośbę o włączenie kluczyka zapłonu (jeśli używasz zestawu lampy błyskowej po stronie roweru) lub podłączenie zasilania do uprzęży ławkowej (z zestawem lampy błyskowej stołowej). Jeśli zasilanie jest już włączone, po prostu kliknij OK. Przed kliknięciem przycisku „OK” należy zawsze postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami; nie klikaj OK, a następnie włącz / wyłącz zasilanie, pojawi się komunikat o błędzie.

  • devinhansis2843@gmail.comdevinhansis2843@gmail.com Posty: 2Verified User

    Dziękuję za szybką odpowiedź. Próbuję tego już po raz drugi i nadal mam problemy. Mam jednak wiele problemów, mam na wyświetlaczu lampkę kontrolną, brak odpowiedzi pompy paliwa, brak odpowiedzi STVA, zainstalowałem nowy ECU i nadal nie mogę podłączyć / odczytać ECU. Postępowałem zgodnie ze wszystkimi wskazówkami i trzykrotnie sprawdziłem całą swoją pracę. Jestem ciekawy, jakie konkretne przewody musiałem usunąć, aby zainstalować zestaw po stronie roweru. Nie mogę znaleźć schematu styków dla mojego ECU. Chciałbym wiedzieć, jakie funkcje pinów 15 i 16? podczas próby odczytu lub zapisu ECU i po wykonaniu wszystkich monitów nadal otrzymuję komunikat o błędzie dotyczący braku połączenia z ECU.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy zainstalowałeś uprząż po stronie roweru? Jeśli tak, jakich instrukcji użyłeś, aby go zainstalować?

  • corylove38@gmail.comcorylove38@gmail.com Posty: 1Verified User

    Dla przyszłych użytkowników, którzy mogą mieć ten problem, musisz ustawić czerwony przełącznik dwustabilny (przełącznik wł. / Wył.) W pozycji „wł.”. Jeśli tego nie zrobisz, pojawi się błąd opisany powyżej.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.