פורום תמיכה

קריאת ECU -> "תמונת ECU אינה חוקית" -> "אימות סכום בדיקה"

היי קן,

הארתי אופניים (2015 R1m) בחזרה 2018 עם קובץ קברים. עכשיו אני רק מנסה להוסיף את תכונת הבליפ. הנה מה שקורה בהתחלה כשאני מתחבר ל-ecu שלי עם ההצתה מופעלת, הודעה קופצת "סוג ecu זה אינו קריא באופן טבעי" מוזר מכיוון שהאופניים שלי כבר מהבהבים. לאחר כמה ניסיונות ובחירה במפת הקברים הוא התחיל לקרוא את ה-ECU ובסביבות 5% הוא היה מתרסק וחלון קופץ שאומר "תמונת ECU אינה חוקית. אנא נסה שוב" הסטטוס ואז משתנה מ-"reading ecu" ל-"Verifying Checksum" מכאן שום דבר לא משתנה במשך שעות. ניסיתי את זה פעמים רבות תמיד נגמר ככה. כמו כן כדי לקרוא את ה-ECU שכבר הבהב, האם אני צריך לבחור קובץ קודם? אם אני לא בוחר קובץ, כרטיסיית ה-read ecu לא תהיה זמינה עד שאבחר קובץ. אנא ראה המצורף לפרטים נוספים

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, נשמע שאולי יש לך בעיית חיבור חומרה. האם אתה מהבהב בצד האופניים או מהבהב על ספסל ה-ECU הזה? תודה, ג'ייסון א.

• eric.sempson@gmail.comeric.sempson@gmail.com הודעות: 7Verified User

צד האופניים מהבהב..

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, מה קורה אם תחזיר את האופניים עם קובץ המניות? כשצד האופניים מהבהבים אתה בטוח שתתחיל עם הכל מחובר וכבוי נכון? אתה רוצה להפעיל את המפתח רק כשהתוכנה תתבקש לעשות זאת. תודה, ג'ייסון א.

• robbie2294@gmail.comrobbie2294@gmail.com הודעות: 1Verified User

היי, יש לי אותה בעיה. העברתי בעבר את ה-MT07 הישן שלי וקניתי רישיון חדש לאופניים החדשים. כאשר מחוברים ל-ecu דרך רתמת הספסל (ecu מותקן במלואו על האופניים) לוח המחוונים אומר "... לא הצליח להתחבר ... לא קריא באופן מקורי" כתפיסת מסך מצורף. ניסיתי כמה פעמים אבל אותו הדבר בכל פעם. אני לא בטוח מה אני עושה או לא עושה שגורם לזה. מישהו יכול לעזור בבקשה? לחיים רובי

• todd@ftecu.comtodd@ftecu.com הודעות: 102Staff User

תקבל את אותה הודעה בדיוק אם אפילו לא תחבר את ה-ecu, מה ש-99% של הזמן אומר שיש לך בעיית חיבור עם החוטים ברתמה או בספק הכוח. ראיתי את זה גם כאשר יציאת ה-USB במחשב שאליו מחובר כבל הכוונון התקלקל או יצר חיבור גרוע. חפש בפורום כאן לבדיקת צד האופניים או הספסל לבדיקת הרתמה שלך.

הדיון הזה נסגר.