Forum wsparcia

Po nieudanym flashowaniu nie wykryto licencji

yamaha17r1m@gmail.comyamaha17r1m@gmail.com Posty: 6Verified User

Cześć, próbowałem dzisiaj sflashować moją 17 R1M. Po przejściu do 100%, otrzymałem wiadomość, że zapis nie powiódł się, więc kliknąłem „ok” i po prostu utknąłem na weryfikującym pasku obrazu ecu, ale bez aktywności. Zamknąłem go i spróbowałem zarówno odczytać, jak i napisać ecu i wyświetla komunikat, że nie znaleziono licencji i zapytałem, czy chcę kupić inną. Proszę pomóż. Zamówiłem również licencję na autoblipper, która trafiła do kolejki. Pomyślałem, że to automatycznie doda się do mojego konta. Miałem wcześniej funkcję auto blip, ale została napisana na innej licencji, której nie można było mi przenieść, więc po prostu ugryzłem go w kulkę i zamówiłem kolejną. Chciałbym móc zainicjować jej autoblipper podczas następnego flasha.

Komentarze

  • yamaha17r1m@gmail.comyamaha17r1m@gmail.com Posty: 6Verified User

    Właśnie spojrzałem na swoje konto, kiedy się logowałem i licencja tam jest, ale pokazuje, że status to „flash init”

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Tylko licencje ECU są dodawane automatycznie, każdy kod aktywacyjny produktu musi zostać dodany ręcznie przez nas. Jednak właśnie dodałem ten kod do twojego konta. Zresetowałem również Twoją licencję ECU. Dzięki, Jason A.

  • yamaha17r1m@gmail.comyamaha17r1m@gmail.com Posty: 6Verified User

    Więc spróbowałem ponownie flashować i stało się to samo. Po przejściu do 100% powiedział, że zapis nie powiódł się. Następnie ponownie blokuje licencję i pyta, czy chcę kupić nową. Nie jestem pewien, co przeszkadza mu w pomyślnym pisaniu. Przetestowałem szelki boczne roweru metodą 6 pinów i wszystko się zgadza. Sflashowałem go również tym razem za pomocą kabla Ethernet zamiast Wi-Fi, aby upewnić się, że połączenie nie zostanie przerwane. Jakieś pomysły?

  • yamaha17r1m@gmail.comyamaha17r1m@gmail.com Posty: 6Verified User

    Po prostu zaktualizuj, jeśli ktoś inny napotka ten sam rodzaj problemu. Zresetowałem licencję i udało mi się w końcu uzyskać pomyślny flash później wieczorem. Powiedziano mi, że czasami w godzinach największego wykorzystania Internetu w ciągu dnia może to powodować tego typu problemy. Zasugerowano, żebym spróbował wykonać flashowanie później wieczorem lub wcześniej rano. U mnie to zadziałało.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.