פורום תמיכה

לא זוהה רישיון לאחר הבזק שנכשל

yamaha17r1m@gmail.comyamaha17r1m@gmail.com הודעות: 6Verified User

היי, ניסיתי להבהב את ה- 17 R1M שלי היום. אחרי שזה עבר ל- 100%, קיבלה הודעה שכתיבה נכשלה, ולכן לחצתי "בסדר" וזה פשוט הותיר אותי תקוע בסרגל התמונות של ה- ecu, אך ללא שום פעילות. סגרתי את זה וניסיתי גם לקרוא או לכתוב את ה- ECU וזה אומר שלא נמצאו רישיונות ושאלתי אם אני רוצה לקנות עוד אחד. אנא עזור. הזמנתי גם רישיון אוטומטליפ שנכנס לתור. חשבתי שזה יוסיף לחשבוני באופן אוטומטי. הייתה לי את התכונה blip אוטומטית בעבר, אך היא נכתבה ברישיון אחר שלא ניתן היה להעביר אלי, אז פשוט נשכתי את הכדור והזמנתי רישיון נוסף. אני רוצה להיות מסוגל לאתחל את הקליפ האוטומטי שלה בהבזק הבא שלי.

הערות

• yamaha17r1m@gmail.comyamaha17r1m@gmail.com הודעות: 6Verified User

פשוט הסתכלתי על החשבון שלי כשאני מתחבר והרישיון קיים, אבל כתוב שהסטטוס הוא "flash init"

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, רק רישיונות ECU מתווספים אוטומטית, כל קוד הפעלת מוצר צריך להוסיף ידנית על ידינו. הרגע הוספתי את הקוד הזה לחשבונך. איפסתי גם את רישיון ה- ECU שלך. תודה, ג'ייסון א.

אז ניסיתי להבהב שוב ואותו דבר קרה. אחרי שזה עבר ל- 100% הוא אמר שהכתיבה נכשלה. אחר כך זה נועל את הרישיון שוב ושואל אם אני רוצה לקנות רישיון חדש. אני לא בטוח מה מונע ממנו לכתוב בהצלחה. בדקתי את רתמת הצד של האופניים בשיטת 6 פינים והכל נראה בסדר. גם הבזקתי את זה הפעם באמצעות כבל Ethernet במקום wifi כדי לוודא שהחיבור לא מתנתק. רעיונות כלשהם?

רק כדי לעדכן אם מישהו אחר מקבל את אותו סוג הבעיה. קיבלתי את איפוס הרישיון והצלחתי סוף סוף לקבל פלאש מוצלח בהמשך הערב. נאמר לי שלפעמים בשיא השימוש באינטרנט במהלך היום עלול לגרום לבעיות מסוג זה. הוצע לי לנסות לעשות את ההבזק מאוחר יותר בערבים או מוקדם יותר בבקרים. זה עבד בשבילי.

היכנס או הירשם כדי להגיב.