פורום תמיכה

2014 ZX6R לא יתחיל לאחר שינויים כלשהם

Rubensteezy@gmail.comRubensteezy@gmail.com הודעות: 7Verified User

כרגע אני מכוון ZX6R ללקוח ומוצא לא משנה אילו שינויים אני מהבהב מלבד מפת המניות, האופניים לא יתחילו. בתחילה יצרתי מפה בלתי מוגבלת והעליתי עליה מיפוי פליטה למחשב. הבזיק אותו, האופניים יסתובבו ויציתו בערך, אך לא יתניעו או יסתובבו. עבר למיפוי מניות עם מפת הפליטה של המחשב האישי. אותה תוצאה. אפילו מיפיתי אותו למיפוי המניות, והוא פועל בסדר. אז התאמתי את פרמטרי הסרק של מיפוי הפליטה למחשב. וזה עדיין לא עובד. לבסוף, אני מהבהב את מפת ה- ECU המלאית, כאשר שסתום הפליטה ונעילת ה- TC מופעלים, והיא עדיין לא תתחיל. אין שום קשר למיפוי הדלק וזה לא יתחיל. שמעתי של- ZX636 של 2013-תחילת 2014 יכולים להיות ECU רעים, אבל אני לא מוצא שום דבר סופי. כל קלט או ייעוץ מוערך.

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User
    נערך May 2021

היי, עוד לא שמעתי על נושא דומה כזה. האם אתה מהבהב בצד האופניים או מהבהב ספסל? מה מספר החלק שלך ב- ECU? האם מדובר באופנוע מדגם אמריקאי? תודה, ג'ייסון א.

• Rubensteezy@gmail.comRubensteezy@gmail.com הודעות: 7Verified User

היי ג'ייסון, אף פעם לא נתקלתי בסוגיה מסוג זה בעבר, ועשיתי עכשיו כמה אופניים שונים. אני מהבהב בספסל. ה- ECU הוא 21175-0810 (ABS). זה אופניים קנדיים, אז ארה"ב. מצאנו מסמך מתלבושת כוונון אחרת המציינת כי הוא הליך הפעלה מיוחד הנדרש לכיול להבי המצערת הכפולים לאחר הכוונון, אותו אנו מתכוונים לנסות. אז גם אחזור. ספר לי אם יש לך הצעות אחרות.

• Ky.motofanatic@outlook.comKy.motofanatic@outlook.com הודעות: 8Verified User

מה היה ההליך הזה אם לא אכפת לך

היכנס או הירשם כדי להגיב.