Forum wsparcia

Graves Tune File

Tongueman87@gmail.comTongueman87@gmail.com Posty: 5Verified User

Umieszczę nagłówek w stylu Akrapovic z układem wydechowym w stylu pętli. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat pliku flash? Powiedziano mi, żebym go po prostu zainstalował i sflashował plik grobów. Ciekawe, czy daje w ten sposób dodatkową moc. Wszelkie informacje będą mile widziane lub osobiste doświadczenia.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, powiedziałbym, że najpierw wypróbuj Unrestricted, w ten sposób możesz ręcznie dostosować mapowanie ECU lub przesłać plik paliwa na komputer, aby pomóc dostosować się do konkretnej konfiguracji. Upewnij się tylko, że każdy używany plik odpowiada dokładnemu numerowi części ECU. Dzięki, Jason A.

  • Tongueman87@gmail.comTongueman87@gmail.com Posty: 5Verified User

    Rozmawiałem z vcyclenut i doradził mi przy wydechu, który robię, aby po prostu sflashować plik grobów. Ponieważ nie mam jeszcze hamowni ani dodatkowych środków na zakup autostrojenia dla FTECU.

  • raphaelr83@icloud.comraphaelr83@icloud.com Posty: 4Verified User
    edytowano March 2023

    jak zdobyć plik paliwa na PC? flashuję mój FZ09 z nieograniczonym plikiem, motocykl działa naprawdę dobrze, jedyną różnicą, jaką znalazłem, jest to, że jego moment obrotowy jest taki, jak przed modowaniem airboksa i mam pełny wydech 1sr dwóch braci, mój ecn sn to, 2015 FZ09 1RC-8591A -21

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.