פורום תמיכה

רק מגביל מהירות הילוך 5 מופעל על ידי ECU מפרט יפני.

chomorin07@yahoo.co.jpchomorin07@yahoo.co.jp הודעות: 41Verified User

ניסיתי להחליף מצבי הילוך וכו'. בכל דרך שאני יכול לשפר.

הערות

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User
    נערך May 2022

היי, תוכל בבקשה לפרט יותר מה קורה? אתה אומר שמגביל הסיבובים עובד רק בהילוך 5? בברכה

• chomorin07@yahoo.co.jpchomorin07@yahoo.co.jp הודעות: 41Verified User

שלום. מדובר בתסמין של מגביל המהירות רק בהילוך 5 ששלחתי קודם. (9200 סל"ד. 180 קמ"ש) זה קורה לא רק ב-BU2-8591A-10 אלא גם ב-1WS-8591A-10. סביר מאוד ש ב-Sodegaura Circuit אני צריך להעביר הילוך 6 ולהוריד הילוך מיד כדי לפגוע במגביל המהירות, למרות שזה מהיר יותר להשלים. אני חושב שסל"ד ההצתה משמש גם כמגביל מהירות להילוך 6 ואינו מיושם בהילוך 5 אודה מאוד לעזרתך.

היי, מגבילי הסיבובים חותכים דלק על פני הלוח מ-10450 סל"ד ומעלה. לאחר מכן הוא מתחיל להפסיק את ההצתה בשעה 12950. הוא לא אמור לכבות בהילוך 5 מוקדם יותר מהאחרים. זה בעיקר כדי למנוע את סיבוב המנוע יתר על המידה כדי למנוע נזק. אני לא בטוח לגבי מגביל המהירות עבור האופניים שלך. האם הייתם על האופניים על דינו כדי לבדוק אותם גם כן? בברכה

נתונים אלו הם מרכב שבו מצב זה אושר. זוהי העקומה הנמדדת בהילוך 5. תצוגת המהירות הרגילה היא קו כחול. הקו האדום הוא תצוגת המהירות המותאמת אישית חצויה. (מדידה בפועל 180 קמ"ש, תצוגת מטר 90 ק"מ ) / ח) ברור שהתסמין של מגביל המהירות הוא בסביבות 9000 סל"ד, והוא לא יפנה יותר.

זה לא מופיע על האופניים שלי. ראה סרטון. יש לי הזדמנות לראות את הרכב BU2-8591A-10 באופן אישי, אז אני אבדוק את הסימפטומים ואראה אם ה-ECU יכול להתמודד עם זה. אני אצלם וידאו אם אפשר ..

https://youtube.com/shorts/UpZ5qMF2y3A?feature=share זהו סרטון של אחת מהיחידות המדוברות. אני אראה את הרכב הזה באופן אישי.

https://youtube.com/shorts/sqZ__m-Xvtc?feature=share הנתונים של הרכב המדובר הם כפי שהוצגו בתחילה. ניסיתי לשנות הכל, כולל תערובת הדלק, תזמון ההצתה והסרה של כל בדיקות OBD2, ללא שיפור. רישיון BU2-8591A-10: # 86A290B יכול להיות כל דבר אחר. סיימתי? האם אוכל ליצור ערך מגביל מהירות נפרד בנתוני ה-ECU המקוריים? ביפן, מגביל המהירות הוא 180 קמ"ש.

שינויי חיתוך דלק ותזמון ההצתה יעילים עד הילוך 4. הילוכים 5 ו-6 עוצרים ב-8750-9000 סל"ד. תצוגת OBD2 לא מציגה ערכים חריגים. מגביל מהירות? מגביל סל"ד אישי? איננו יכולים לקבוע כאן.

נערך June 2022

היי, עכשיו הבנתי למה אתה מתכוון. אני מאמין שסביר להניח, כפי שציינת, שאופניים/-ECU ספציפי ל-JP מוגבל ל-180 קמ"ש וזו הסיבה שהוא נפסק רק ב-5 וב-6 כשהוא מגיע למהירויות האלה. אם זה היה מגבילי סיבובים לא הייתם יכולים לעבור את טווח ה-8500 סל"ד גם בהילוכים 1-4. ציינת שזה קורה גם ב-1WS-8591A-10. אני מניח שהאופניים שיש לך שהיו בסדר הם -50 ECU? האם תוכל לאשר? בברכה

האופניים שלי הם 1WS-8591A-10 (MT07 2014). האופניים המדוברים הם ה-BU2-8591A-10 (MT07 2019) וה-1WS-8591A-10. אני חושב שהייתה בעיה בשכתוב הראשוני. שכתבתי הרבה אופניים, אבל רק לשניים יש מגבילי מהירות.

רישיון: # 86A290B3 אני רוצה לנסות להחליף את זה לאחר איפוס הרישיון. תודה.

היי, מכיוון שהאופניים שלך שאינם מוגבלים, ואחד מהאופניים המוגבלים חולקים את אותו מספר חלק של ECU, האם ניסית להחליף את ה-ECU ולראות אם הוא עדיין מוגבל? האם ניסית לקרוא את הקובץ מהאופניים שלך ולהעביר אותו לתוך ה-ECU המצומצם של האופניים? ייתכן שתוכל לוודא שזה לא מכני על ידי שימוש ב-ECU שלך באופניים האחרים. לאחר מכן, אם צריך, מהבהב את הקובץ שנקרא מה-ECU שלך ל-ECU המוגבל. האם גם ניסיתם לראות אם האופניים המוגבלים נשארים מוגבלים גם עם קובץ המלאי? בברכה

לא ניתן להשתמש ב-ECU אחרים עם האימובילייזר. ECUs הרשומים כאימובילייזר לא ניתן אפילו לנסות מבלי להשתיל חלקים שונים כגון פקקי מיכל. ניסיתי את כל הקבצים הבלתי מוגבלים והקבצים הרגילים. נכון לעכשיו, נראה שהייתה בעיה בשכתוב המלא הראשון. קבענו שיש צורך בהחלפה על ידי איפוס רישיון. אם לא תנסה זאת, לא תוכל לקבוע אם עליך לרכוש ECU חדש.

זו הייתה אי הבנה של התרגום. לאחר הקריאה, אם אתה כותב עם הרתמה מחוברת, אתה יכול להחליף עם רישיון חדש! קבצים בלתי מוגבלים שהוחלפו. מגבילי תזמון ההצתה והדלק לאחר הקריאה היו הערכים כפי שנכתבו. אדווח על התוצאה במועד מאוחר יותר. לא ניתן היה להעלות את התמונה גם אם התוסף תואם. את התמונה אשלח ישירות למייל.

זה לא משתנה גם אם שינוי הרישיון מוחלף. בסופו של דבר נראה שיש בעיה עם האופניים. גם אם בדקתי את זה ישירות, לא היו שגיאות הקשורות לחיישן. זה ייקח הרבה זמן כדי לפתור. האם ניתן לאפס רק את צד הרישיון המקורי?

עבר. מגביל 6 הילוכים נעלם כאשר ה-ECU הוחלף עקב שינוי רישיון. המהירות החמישית היא 9000 סל"ד ואין שינוי. דופק המהירות פעל כרגיל. אני מסתכל גם על חיישנים אחרים.

היי, זו התקדמות מסוימת. אז ה-5 עדיין מוגבל על זה ועל השני 5 ו-6? בברכה

נכון לעכשיו, רק המהירות החמישית היא מגביל ב-9000 סל"ד. הילוך 6 מסתובב עד ל-10450 סל"ד שנקבעו.

שלום, אנא קרא את הקובץ ושלח לי אותו. אני אראה אם אני יכול לבקש מהפיתוח לבדוק את זה גם כדי לוודא שהוא טוב. כפי שציינת רק ל-2 יש את הבעיה עם קבצים שונים כך שלא נראה שזה יהיה הקובץ. בכל זאת הייתי רוצה לנסות ולבקש מהם להסתכל על זה אם יש להם זמן. בברכה

שלחתי את הקובץ. אנחנו בודקים אם יש עוד אופניים שיש להם מגביל. תודה.

XSR700 BU2-8591A-10 (JP) לאופניים אלה יש גם מגביל 5 הילוכים של 9000 סל"ד. החיישן והמתג היו תקינים. נתוני הקריאה נשלחו. אנו חוקרים את ההבדלים בין אופניים ואביזרים אחרים.

BU2-8591A-10. רישיון: # 86A290B3 → # ECF23379 העברתי את הרישיון ל- # ECF23379 וביקשתי מהם לכתוב אותו בנוסף, אך 5 הילוכים 9000 סל"ד לא השתנה. ויתרתי כי האופניים יוחלפו. לא מצליח לאפס את רישיון מס' 86A290B3? אני אבדוק עם אופניים אחרים.

בסדר נשמע טוב. אני אראה מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך בקשר לרישיון מכיוון שאיננו יכולים לאפס רישיונות מאושרים. כמו כן, ננסה לברר בהקדם האפשרי על המגביל. בברכה

1XB-8591A-10 (JP) ← רכב ישים 5 מהירויות 9000 סל"ד לאחר שכתוב עם 1XB-8591A-00 (THI), המגביל נעלם. עד הדיווח.

האם הכל עובד כשורה עם 1XB-8591A-00(THI)?

1XB-8591A-10 (JP) → 1XB-8591A-00 (THI) הוא פועל כרגיל. אני חושב שזה עובד בצורה חלקה כי ניתן לכוונן את הדלק בצורה עדינה יותר.

זה נהדר לשמוע, משהו בטח קרה במהלך הכתיבה הראשונית של ה-ECU. שמח שזה נפתר. בברכה

• vinayak.bhanoo@gmail.comvinayak.bhanoo@gmail.com הודעות: 2Verified User

היי, אתה אומר שה-ECU היה 1XB-8591A-10 (JP) אבל הוא תוקן לאחר כתיבת 1XB-8591A-00 (THI) במקום? חשבתי שאמרו ספציפית להשתמש בקוד הנכון כדי לכתוב את התמונה, יש לי גם כמה בעיות חשמל באופניים שלי בלי שום סימפטום אחר ואני מתחיל נואש למצוא את הפתרון.

אם יחסי החיווט בין הזרקה להצתה זהים, לא תהיה בעיה כי המנוע זהה. ל-JP EU THI יש את אותו חיווט ECU. לגבי BU2, נראה של-Volt- יש השפעה. אני מנסה לשנות את זה.

BU2-8591A-10(JP) מגביל 5 הילוכים 9000RPM 1WS-8591A-10 וכו'. העתקתי וולט-דוול והשתמשתי בו, אבל נראה שהוא משופר. נראה שזה קשור למתח האספקה של כל חלק על ידי הסוללה. ישנם סימפטומים רבים בכלי רכב המצוידים בהתקני USB נוספים.

היכנס או הירשם כדי להגיב.