Forum wsparcia

Jak zarejestrować kabel USB Datalink

jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
edytowano August 2023 w Oprogramowanie

Cześć, Jeżeli nie masz jeszcze konta na https://ftecu.com/ musisz je założyć. Następnie pobierz oprogramowanie Tuning Suite tutaj: https://ftecu.com/downloadrequest/ Musisz zacząć od podłączenia USB do komputera, a nie do jakiejkolwiek posiadanej wiązki przewodów. Po zakończeniu pobierania pakietu Tuning Suite powinien on zostać automatycznie otwarty. Wpisz swój adres e-mail i hasło ze swojego konta i wybierz Zaloguj się, nie klikaj Zarejestruj. Jeśli pojawi się komunikat „Niepowodzenie: sprawdź połączenie internetowe”, po prostu zamknij go i ponownie zaloguj się. Gdy znajdziesz się w Tuning Suite, powinieneś otrzymać wiadomość „Jednorazowa rejestracja urządzenia, czy chcesz się zarejestrować na adres e-mail: xxxxx”. Wybierz opcję Tak, a Twój kabel USB zostanie teraz poprawnie zarejestrowany. Jeśli jesteś w oprogramowaniu i dane logowania są wyszarzone w tle, po prostu zamknij i otwórz oprogramowanie. Dziękuję, Jason A. Witam wszystkich, szybka aktualizacja. DO NOT START WITH THE USB PLUGGED IN. Najpierw upewnij się, że jesteś zalogowany do Tuning Suite. Po zalogowaniu podłącz urządzenie USB do komputera i zarejestruj je. Pamiętaj, aby zalogować się przy użyciu tego samego adresu e-mail i hasła, których używasz do logowania się na stronie. upewnij się, że nie ma spacji z przodu ani na końcu, w przeciwnym razie zarejestruje się podwójnie i utknie i nie będzie można go używać z nieprawidłowym adresem e-mail. Pozdrowienia.

Komentarze

  • floormat23@gmail.comfloormat23@gmail.com Posty: 1Verified User

    Nie otrzymałem instrukcji instalacji

  • empalacios89@gmail.comempalacios89@gmail.com Posty: 1Verified User

    Dzięki stary, bardzo mi pomogło, utknąłem na jeden dzień

  • rg500fan@gmail.comrg500fan@gmail.com Posty: 3Verified User
    edytowano March 2022

    Zainstalowałem oprogramowanie i zarejestrowałem je na urządzeniu USB. Za każdym razem, gdy otwieram oprogramowanie do strojenia w zakładce Urządzenia, wyświetla się, że używany adres e-mail jest nieprawidłowy, nawet jeśli podany przez niego adres e-mail jest tym, którego użyłem do logowania.

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User
    edytowano June 2022

    Witam wszystkich, szybka aktualizacja. DO NOT START WITH THE USB PLUGGED IN. Upewnij się, że jesteś zalogowany w pakiecie Tuning Suite. Po zalogowaniu podłącz USB do komputera, a następnie zarejestruj go. Upewnij się, że logujesz się tym samym adresem e-mail i hasłem, których używasz do logowania się na stronie. upewnij się, że nie ma spacji z przodu lub na końcu, w przeciwnym razie zarejestruje się podwójnie i utknie i nie będzie można go używać z niepoprawnym adresem e-mail. Pozdrowienia.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.