פורום תמיכה

כיצד לכבות את נורת Check Engine?

bbh1231@gmail.combbh1231@gmail.com הודעות: 4Verified User
נערך January 2022 in XSR 900

היי, יש לי ימאהה XSR900 2016 עם ערכת מהבהבים בצד האופניים ונורית בדיקת המנוע נדלקה, אבל האופניים פועלים בסדר. ניסיתי לחבר קורא OBD2 דרך כבל מתאם לתקע האבחון של Yamaha בעל 4 פינים. קורא OBD2 מופעל אך אינו מסוגל לקבוע כיצד לתקשר עם ה-ECU וממשיך לנסות פרוטוקולים שונים. ניסיתי את זה גם עם סורק Innova 5210 וגם עם מתאם OBDLink MX+ Bluetooth. שניהם מופעלים, אך אינם מסוגלים לתקשר עם ה-ECU וממשיכים לנסות לרכוב על אופניים באמצעות פרוטוקולים שונים. בהתחלה חשבתי שאולי יש לי כבל פגום, אבל ניסיתי את הסורק ואת כבל המתאם של Yamaha 4-pins ל-OBD2 ב-2016 Yamaha XSR900 המלאי השני שלי ולאף אחד מהסורקים אין בעיה לתקשר עם ECU. האם תקע האבחון המקורי של ימאהה בעל 4 פינים אמור לעבוד? האם אני צריך להתחבר לתקע 6 פינים (רק 4 מחוברים) FTECU איכשהו במקום? אנא עזרו ויעצו כיצד לתקן!

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, כלי הסורק שלך עדיין אמור לעבוד, אתה יכול לנסות לחדש את ה-ECU ואז להתחבר שוב. אבל זה לא הכרחי כי אתה יכול לעשות אבחון דרך רתמת האופניים בצד. השתמש בתכונת הדיאגנוסטיקה בתוכנה כדי להתחבר לאופניים ולראות מה יכול להיות לזרוק קוד. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.