Forum wsparcia

Race Team Package Kanały ECU

reyna.wygant@gmail.comreyna.wygant@gmail.com Posty: 4Verified User

Cześć, od jakiegoś czasu korzystam z pakietu zespołu wyścigowego na moim 2015 R1 wraz z deską rozdzielczą AiM MXS. Ustawiłem obraz flash ECU, aby wyprowadzał dodatkowe dane i używam pliku xc1 dostarczonego z pakietem zespołu wyścigowego. Zauważyłem, że kilka kanałów nie działa lub ma pozornie błędne wartości (temperatura powietrza dolotowego to zawsze 30C, ostrzeżenie DIag jest zawsze 0, nawet gdy celowo generuje błędy, niektóre zmiany prędkości koła mają zawsze bardzo duże liczby). plik xc1 został zaktualizowany w dowolnym momencie? Gdzie mogę uzyskać dostęp do najnowszej wersji? Czy są notatki z opisami dla każdego kanału, który możesz mi wysłać?

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Nie powinno być problemu z kanałami. Czy korzystasz z MXS 1.1 czy 1.2? Dzięki, Jasonie A.

  • reyna.wygant@gmail.comreyna.wygant@gmail.com Posty: 4Verified User

    Jason, używałem MXS 1.1, dopóki nie zniszczyłem go w tym roku, a teraz mam MXS 1.2. Mam te same problemy z obydwoma. Używam niestandardowego obrazu ECU opartego na podstawowej mapie RT COTA. Widzę w notatkach mapy bazowej RT, że mapa bazowa Road Atlanta 2016 aktywowała PID odpowiedzi zapłonu TCS. Czy wszystkie mapy bazowe RT wyświetlają te same kanały?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, napisz do mnie lub prześlij mi plik danych z Twojego roweru. Wyślij mi również swoją konfigurację deski rozdzielczej. Wszystkie pliki wyprowadzają te same kanały. Czy korzystasz z konfiguracji Race Team Pro lub abonamentu? Dzięki, Jasonie A.

  • reyna.wygant@gmail.comreyna.wygant@gmail.com Posty: 4Verified User

    Jason, wysłałem ci e-mail. Zapomniałem wspomnieć, że korzystam z abonamentowej licencji RT.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.