פורום תמיכה

ערוצי ECU של חבילת מירוץ

reyna.wygant@gmail.comreyna.wygant@gmail.com הודעות: 4Verified User

היי, אני משתמש בחבילת צוות המירוץ ב-2015 R1 שלי יחד עם מקף AiM MXS כבר זמן מה. הגדרתי את תמונת ההבזק של ECU לפלט את הנתונים הנוספים ואני משתמש בקובץ xc1 שסופק עם חבילת צוות המירוץ. שמתי לב שכמה ערוצים לא פועלים או שיש להם ערכים שגויים לכאורה (טמפרטורת האוויר הנכנסת היא תמיד 30C, אזהרת DIag היא תמיד 0 גם כאשר מייצרים שגיאות בכוונה, לחלק משינויי מהירות הגלגל יש מספרים גדולים מאוד בכל עת). קובץ xc1 עודכן בכל שלב? איפה אני יכול לגשת לגרסה העדכנית ביותר? האם יש הערות עם תיאורים עבור כל ערוץ שאתה יכול לשלוח לי?

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, לא אמורה להיות בעיה עם הערוצים. האם אתה מפעיל MXS 1.1 או 1.2? תודה, ג'ייסון א.

• reyna.wygant@gmail.comreyna.wygant@gmail.com הודעות: 4Verified User

ג'ייסון, הרצתי את ה-MXS 1.1 עד שהרסתי אותו השנה ועכשיו יש לי MXS 1.2. יש לי אותן בעיות עם שניהם. אני מריץ תמונת ECU מותאמת אישית המבוססת על מפת הבסיס של RT COTA. אני רואה במפת הבסיס של RT שמפת הבסיס של Road Atlanta 2016 הפעילה את תגובת ההצתה של TCS. האם כל מפות הבסיס של RT מוציאות את אותם ערוצים?

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אנא שלח לי אימייל או שלח לי באמצעות אנו מעבירים קובץ נתונים מהאופניים שלך. שלח לי גם את תצורת המקף שלך בבקשה. כל הקבצים מוציאים את אותם ערוצים. האם אתה בתוכנית מקצוענית של צוות מירוץ או במנוי? תודה, ג'ייסון א.

• reyna.wygant@gmail.comreyna.wygant@gmail.com הודעות: 4Verified User

ג'ייסון, שלחתי לך מייל. שכחתי לציין שאני משתמש ברישיון RT המנוי.

היכנס או הירשם כדי להגיב.