פורום תמיכה

חיישן O2 פגום?

יש לי MT-07 עם ערכת ActiveTune. התקנתי את הערכה לפני זמן מה, נסעתי על האופניים וקיבלתי כמה עיטורים בעבר אך מעולם לא השתמשתי במסך activetune. היום כשבדקתי את צג activetune בפעם הראשונה כשהאופנוע על דוכן, הפעיל את האופניים (קר), חיבר את הקשיות, פעל לפי השלבים להפעלת צג AT אבל אני מקבל הודעה "מחכה לחומרת למבדה" שלעולם לא נעלמת ו- AFR תקוע ב- 15.0. ניתוק רתמת חיישן O2 אני מקבל את אותה התוצאה. לניתוק בקר בקר הלמדה ftecu (מהמחבר המקורי בעל 4 פינים) יש את אותה התוצאה למעט שה- AFR יורד עד 10. מה עלי לעשות כדי לאבחן אותו עוד יותר?

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, כשמשכת את החיתוכים ושמרת אותם בעבר האם זה בעצם ביצע שינויים בתאים? בן כמה הערכה ומי רכשת אותה? תודה, ג'ייסון א.

• nengana@gmail.comnengana@gmail.com הודעות: 3Verified User

היי, כן, בעבר היו אלה שינויים בתאים. קיט רכשה את ה -12 בנובמבר 2020 מ- VeloxRacing, התקינה אותה ב -20 בנובמבר. תודה, נונו

היי, איזה גז אתה מפעיל באופניים שלך? תודה, ג'ייסון א.

• nengana@gmail.comnengana@gmail.com הודעות: 3Verified User

היי, 98 אוקטן ללא עופרת (RON של האיחוד האירופי, כך שאני מאמין 93 בארה"ב) בברכה, נונו

היי, בסדר אל תדאג, רק רציתי לבדוק אם אתה מפעיל דלק נדיף יותר או לא. באופן כללי חיישן O2 יחזיק לך לפחות בערך שנה בערך, אבל לפעמים יכול להיות פחות. ייתכן שתזדקק לחיישן O2 חדש למרות שיכול להיות שזה בקר LAMBDA שנשרף כעת גם בשלב זה. נסה לנתק את כל המערכת מהאופניים ולנקות את כל נקודות המגע והסיכות. אתה יכול להשתמש במנקה מרכיבים חשמליים ואוויר דחוס. חבר מחדש את הכל וראה שזה עובד ואז דווח לי בבקשה. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.