Forum wsparcia

Mapy paliwowe Power Commander - zbyt bogate lub zbyt ubogie

FZ07_2015@mail.comFZ07_2015@mail.com Posty: 3Verified User

Mam problem z wybraniem mojej mieszanki paliwowej. Mam stock 2015 FZ-07 z filtrem DNA (bez fajki i kolby). Wypróbowałem nieograniczoną mapę z biblioteki FTECU i rower był lepszy, ale chudy. Następnie wypróbowałem mapę Power Commander w celu uzyskania podstawowego zestawu z fajką wyciągniętą, a motocykl jest bogaty. Poza uzyskaniem niestandardowej mapy hamowni, czy ktoś inny odniósł sukces z jakimikolwiek mapami paliwowymi w standardowej konfiguracji?

Komentarze

  • FZ07_2015@mail.comFZ07_2015@mail.com Posty: 3Verified User

    Wystarczy usłyszeć od 2 Wheel Dynoworks Inc., a oni utworzą niestandardowy plik pasujący do dowolnej konfiguracji dla $150. Po przetworzeniu płatności wystarczy numer seryjny ECU, adres e-mail użyty do rejestracji konta FTECU i pobór / modyfikacje wydechu dokonane w motocyklu. Gdy już to zrobią, złożą plik i wyślą go e-mailem.

  • FZ07_2015@mail.comFZ07_2015@mail.com Posty: 3Verified User

    Wygląda na to, że mówię do siebie w tym wątku, ale dla każdego, kto jest zainteresowany, poszedłem do przodu i dostałem swój niestandardowy utwór przez 2 Wheel Dynoworks. Mapy Power Commander były w porządku. Znacznie lepszy niż zwykły, ale miał miejsce na ulepszenia. 2 Wheel Dynoworks załatwiły sprawę. Ładnie wybrałem rower. Czuje się jak nowa maszyna razem. Jeśli rozważasz tę opcję, zrób to. Świetna komunikacja i wsparcie, a melodia była warta swojej ceny.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Faceci z 2WheelDynoworks są niesamowici, ściśle współpracujemy z nimi przy wszystkich naszych produktach. Gorąco polecam je również każdemu, kto szuka niestandardowego pliku!

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.