פורום תמיכה

מפות דלק של מפקד הכוח - עשיר מדי או רזה מדי

FZ07_2015@mail.comFZ07_2015@mail.com הודעות: 3Verified User

אני מתקשה לחייג לתערובת הדלק שלי. יש לי מלאי 2015 FZ-07 עם פילטר DNA (ללא שנורקל ומכסה מלאי). ניסיתי את המפה ללא הגבלה מהמלאי מספריית FTECU והאופניים התרוצצו טוב יותר אך רזים. לאחר מכן ניסיתי את מפת מפקד הכוח לקבלת מערך מלאי עם השנורקל מושך והאופניים פועלים עשירים. מלבד קבלת מפת דינו מותאמת אישית, האם מישהו אחר הצליח במפות דלק בחוץ במערך המניות?

הערות

• FZ07_2015@mail.comFZ07_2015@mail.com הודעות: 3Verified User

רק תשמעו מ -2 Wheel Dynoworks Inc. והם ייצרו קובץ בהתאמה אישית שתתאים לכל התקנה עבור $150. ברגע שהתשלום יעובד, הם רק צריכים את המספר הסידורי של ה- ECU שלכם, את כתובת הדוא"ל המשמשת לרישום חשבון ה- FTECU שלך והכניסה / שינויי פליטה שעשיתם לאופניים. ברגע שיהיה להם את כל זה, הם ירכיבו את הקובץ וישלחו אותו באמצעות הדוא"ל.

• FZ07_2015@mail.comFZ07_2015@mail.com הודעות: 3Verified User

נראה כאילו אני מדבר עם עצמי בשרשור זה, אך עבור כל מי שמעוניין המשכתי וקיבלתי את המנגינה המותאמת אישית שלי באמצעות 2 גלגלים. מפות ה- Power Commander היו בסדר. הרבה יותר טוב ממלאי אבל היה מקום לשיפור. Dynoworks 2 Wheel עשה את הטריק. חייג לאופניים יפה. מרגיש כמו מכונה חדשה ביחד. אם אתה שוקל אפשרות זו, עבור על זה. תקשורת ותמיכה נהדרים והמנגינה הייתה שווה את הכסף.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

החבר'ה ב- 2WheelDynoworks הם מדהימים, אנחנו עובדים איתם מאוד מקרוב עם כל המוצרים שלנו. ממליץ עליהם בחום לכל מי שמחפש גם קובץ מותאם אישית!

היכנס או הירשם כדי להגיב.