Forum wsparcia

Decel Fuel Cut Backfire

Lamsonryan1221@gmail.comLamsonryan1221@gmail.com Posty: 2Verified User

Witam wszystkich, sflashowałem moją Kawasaki Zx6r 2019 (wydech Decin Austin) z nieograniczonym plikiem. Włączyłem obniżanie zużycia paliwa podczas zwalniania, ponieważ świetnie jest nie mieć tak dużego szarpnięcia przy zwalnianiu i przyspieszaniu. Jedyny problem, jaki mam, to to, że odbija się od siebie z wieloma głośnymi trzaskami przy około 5 000 obr / min na dowolnym biegu. Wiem, że z włączoną funkcją zwalniania paliwa zezwala na więcej paliwa i nie odcina go całkowicie przy spowolnieniu, jak w przypadku zapasu. Zakładając, że musi działać w trybie lean / rich. Jakieś zalecenia, które powinienem zrobić przy imporcie paliwa z komputera lub w ogólnej sytuacji? Ryan

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, zainstaluj płyty blokujące i wyłącz zawór przełączający powietrze. Dzięki, Jason A.

  • tkswimm00@gmail.comtkswimm00@gmail.com Posty: 1Verified User

    Mam rocznicę 2016 R1 i raz przeszedłem. Zainstalowałem kasetę M4 cat i smog blokuje płytki. Masz jakiś pomysł, jak sprawić, by trzaskanie / wybuchy odeszły?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Możesz spróbować ustawić opcję Disable Injector Decel Cut na FALSE i sprawdzić, czy poprawi się. Możesz napotkać zwiększone hamowanie silnikiem i bardziej gwałtowną reakcję przepustnicy. Upewnij się, że uszczelki wydechowe są w dobrym stanie, ponieważ wyciek w tym obszarze pomoże zapalić niespalone paliwo.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.