פורום תמיכה

השפעת חיבור לאינטרנט / ירידה על הברקה

הי, חדש עם FTECU אבל ניסיון קודם עם כלים אחרים מהבהבים לבייקים שונים. לא מכניס פרטים רבים מדוע נדרש חיבור לאינטרנט ולא עושה פלאש במצב לא מקוון נראה די ברור מה היתרון בגישה כזו. הדאגות שלי לפני שאני מתחיל לכתוב ECU במוסך אין אינטרנט בכבלים וגם לא wifi, כך שהאפשרות היחידה היא קשירה סלולרית ברשת GSM 4G. אני כבר הדמתי את זה ו- FT Suite נפתח לאחר comm לשרת אבל שאלת המפתח היא מה עלול לקרות במקרה שרשת נתונים (כבל / WIFI או GSM 4G) תיפול פתאום במהלך הכתיבה ל- ECU? האם זה יכול לבנות ECU? מהן האפשרויות אם זה יקרה. סוללת בייק בטוחה תימכר במצבר, כאשר כל הנתיכים הנדרשים לא חוסכים חשמל (פנס ראש) והמחשב הנייד יהיה עם סוללה מלאה בשקע AC. מה החוויה עד כה. תודה

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, איזה ECU אתה מנסה להבהב? תודה, ג'ייסון א.

• SMFreakSMFreak הודעות: 18Verified User
    נערך July 2020

עליות, שאלה נכונה מאוד לתשובה נכונה. זה GSXR 1000 משנת 2020, ECU 32920-17KG2 (האיחוד האירופי) באופן כללי בהנחה שההגדרה של הרתמה נכונה מבחינת חיבורים צמודים, מספיק כוח סוללה, במקרה הגרוע יותר חיבור לאינטרנט 4G ושימוש במפה מתאימה תמיד יש משהו שיקרה האם ECU עשוי לבנים ללא אפשרות להחליף אותו שוב על המסך מבלי לשלוח ECU למישהו? אתמול הנחתי את הרתמה שלי על המפתח בייבי ועל מפת המניות האדומה בהצלחה, לקחתי עד 5 דקות בשני צעדים וחסוך. אין בעיות שעובדות מצוין. תוהה איזה זמן לכתוב ייקח או בדרך כלל לוקח? השוואת 17KG2 שלי ואחת משרת FT לא מראה שום הבדל, נניח שהיא משווה גם QS / AB, פירוש הדבר שמלאי 17KG2 מגיע תמיד עם הפונקציות הללו מופעלות, אין צורך לאפשר זאת באמצעות תוספות RR. נכון, מלאי 17KG2 הוא ללא LC.

היכנס או הירשם כדי להגיב.