Forum wsparcia

Shift Rod

Czy FTECU sprzedaje osobno tylko drążek zmiany biegów do zestawu szybkiej zmiany biegów? Również po zainstalowaniu kopalni zmieniałbym biegi 1-3. Potem musiałem użyć sprzęgła. Próbowałem więc dostosować pręt, aby był krótszy, i przekręciłem go, a nitki pękły. Masz pojęcie, dlaczego działałoby bezbłędnie na biegach 1-3, a nie na żadnym biegu wyższym? RÓWNIEŻ, zastanawiam się, czy ktoś wie, czy drążki zmiany biegów Dynojet działają dla czujnika FTECU w FZ07. Zastanawiasz się nad zamówieniem, jeśli FTECU nie sprzedaje wędki osobno.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Wędki sprzedajemy osobno. Będziemy musieli wystawić Ci fakturę za poszczególne części. Dla którego zestawu zmiany biegów to było i do jakiego dokładnie pręta się złamał?

  • kyle.morris34@gmail.comkyle.morris34@gmail.com Posty: 4Verified User

    Dziękuję za odpowiedź. Wiem, że rozmawiamy o wędce za pośrednictwem e-maila, czekając tylko na fakturę za wędkę. Zastanawiałem się też, co robi mapa szybkiego przesuwnika? Ma tylko koła zębate 1-5 na standardowym obrazie ECU dla FZ07 2017 i wszystkie ustawione są na 80. Czy powinno być coś innego?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Mapa QS ma tylko pięć modułów „biegów”, ponieważ pomiędzy sześcioma biegami jest tylko pięć zmian biegów. 80 milisekund to normalny czas wyłączenia zapłonu między poszczególnymi biegami.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.