פורום תמיכה

הגדרות מנגינה פעילה

drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk הודעות: 51Verified User
נערך October 2022 in R1

היי אז אני מנסה לגרום ל-activetune ב-2017 R1 שלי להגיב לאט יותר. נראה שברגע שיש לי מפת בסיס הגונה, אם אני משאיר את ה-activetune מופעל, הוא ינסה לבצע התאמות מהר מדי/באופן קבוע. נראה שזה יוצר קצת חוסר עקביות באופן שבו האופניים מגיבים על/משבית את המצערת, אני מנחש על ידי שינוי התדלוק באופן מיידי וקבוע. אני מסתכל על גבולות ההפעלה (ms) ומנסה להבין מה לשנות ולאיזה ערך, כדי להאט את קצב הרענון/מהירות שבה המערכת מבצעת התאמות. או ששיעור ההרכבה יהיה הטבלה שיש להסתכל עליה? אני אוהב להשאיר את זה מופעל מכיוון שאני יכול להרגיש את ההבדל באופן הרכיבה על האופניים כשמזג האוויר משתנה, אבל אני רוצה שהמנגנון הפעיל יבצע את השינויים בהדרגה, כדי לנסות להשיג קצת עקביות באופן שבו האופניים פועלים, מה שמעריך וכו' האם עלי להסתכל? תודה מראש.

הערות

• kgsiani@gmail.comkgsiani@gmail.com הודעות: 25Verified User

ההבנה שלי, ממה שנאמר לי על תמיכת FT ECU באמצעות הטלפון, היא שאתה רוכב כמו שאתה רוכב לזמן מה, ואז מבלי לכבות את האופניים, אתה מחבר את המחשב ואת תקע ה-USB ל-ECU. פתח את Tuning Suite ולחץ על DEVICE ואז על ACTIVE TUNE. כשחלון ActiveTune נפתח לחץ על READ. אם אתה רואה חבורה של שינויים (כברירת מחדל ActiveTune תבצע שינויים מ-10 ל-+20, השינויים מוצגים במספר ובצבע), לחץ על שמור כדי לשמור את השינויים לצמיתות ב-ECU. שינוי ערך גבוה יהיה מספר גבוה יותר והריבוע האדום בצבע בגרף, שינוי ערך מספר נמוך יוצג כמספר שלילי וריבוע ירוק בגרף. המשמעות היא ש-ActiveTune לא שומרת שינויים ותתחיל ממה שהיו השינויים האחרונים שנשמרו. לאחר שעשית זאת מספר פעמים (של רכיבה וקריאת שינויים ושמירה אם יש הרבה שינויים). על ידי שמירת השינויים הראשונים של ActiveTune ב-ECU, אתה גורם לכך שבנסיעה הבאה ה-ECU יבצע פחות שינויים. בשלב זה תיכנס להגדרות ActiveTune ותשנה 5 מסכים כך שהשינויים יהיו רק מ-5 ל-+5 במקום -10 עד +20. ואני מאמין שזה מה שאתה רוצה במונחים של "אני רוצה שהמנגנון הפעיל יבצע את השינויים בהדרגה". אם אתה לא יכול למצוא אותו, אני אסתכל על שלי ואעלה תמונה של היכן נמצאים חמשת המסכים האלה.

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User

אם תרצה לשלוח לי את המפה שלך אסתכל על ההגדרות שלך. ה-Active tune צריך תמיד לחפש לשפר את התדלוק. כמו כן, בן כמה חיישן O2 שלך?

• ruchentydoran@hotmail.comruchentydoran@hotmail.com הודעות: 7Verified User

יש דרך שמישהו יכול לעזור לי כדי שאוכל להפעיל את הכיוון האוטומטי הפעיל?

• todd@ftecu.comtodd@ftecu.com הודעות: 102Staff User

לא לכל האופניים יש תכונה Active Tune. איזה אופניים יש לך?

היכנס או הירשם כדי להגיב.