Forum wsparcia

proszę o pomoc!! zaktualizować wiadomość e-mail pod USER w pakiecie oprogramowania?

Hej, zastanawiam się, co dokładnie robi funkcja „aktualizuj e-mail” w zakładce „Użytkownik” u góry pakietu oprogramowania? Używam starego adresu e-mail, aby zalogować się do FT , z którym moja uprząż jest związana. Nie mam problemy z logowaniem do oprogramowania, ale kupiłem nowy rower model 23 i mam zamiar kupić kolejną licencję na ten ECU. potencjalny problem, nie mogę zalogować się na pocztę e-mail w usłudze Hotmail. Planuję kupić melodię innej firmy, czy zostanie mi to przesłane e-mailem?Nigdy wcześniej nie kupowałem melodii.dzięki!!

Komentarze

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Funkcja wiadomości e-mail z aktualizacjami, o której mówisz, polega na tym, jak przechodzisz z jednego konta na drugie, na przykład… masz konto firmowe, na które kupujesz sprzęt i licencje, ale masz również konto osobiste, użyjesz tej funkcji do zalogowania się z firmowego adresu e-mail i zaloguj się ponownie pod osobistym adresem e-mail. UWAGA: kable USB można powiązać tylko z 1 wiadomością e-mail, więc jeśli wylogujesz się z jednego konta, kable te nie będą działać na innym koncie. Adres e-mail, na który jesteś zalogowany w momencie dokonywania zakupu, jest tym, z czym będą powiązane te zakupy, i to ten, którego używamy do komunikowania się z Tobą, jeśli wystąpi problem z zamówieniem lub coś w tym rodzaju. Jeśli chodzi o zakup melodii, nie sprzedajemy melodii, korzystasz z menedżera plików w naszym oprogramowaniu, aby uzyskać dostęp do dostępnych plików, które są dostępne dla twojego konkretnego ECU.

  • blrossato@hotmail.comblrossato@hotmail.com Posty: 5Verified User

    Dziękuję za wyjaśnienie, czy te e-maile zostaną dostarczone do Hotmail lub do mojej skrzynki odbiorczej w FT? Jeśli chodzi o melodie osób trzecich, myślałem, że melodia zakupiona na stronie 2wdw zostanie wysłana e-mailem? A może jest wysyłany do Ciebie w oprogramowaniu? Nie mam problemu z zalogowaniem się do FT, do którego podłączony jest mój kabel do transmisji danych. Chcę jak najszybciej kupić licencję na mój nowy rower, ale mam problem z uzyskaniem dostępu do konta Hotmail. Dziękuję!!

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Nie otrzymujemy żadnych plików od 2wdw, czyli między tobą a nimi. Jeśli chodzi o zakup licencji, do logowania się do naszego oprogramowania używałbyś swojego hotmaila, ponieważ to ten, którego użyłeś podczas tworzenia konta oprogramowania, i ten, do którego jest podłączony kabel.

  • blrossato@hotmail.comblrossato@hotmail.com Posty: 5Verified User

    Perfekcyjnie, dzięki!!

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.