Forum wsparcia

ninja 400abs

sleone86@yahoo.comsleone86@yahoo.com Posty: 3Verified User

Więc mam 21 ninja 400 abs. Właśnie zamontowałem wiązkę boczną. Czy ktoś może udzielić mi kilku wskazówek lub pomóc, co jest dobrą melodią dla mojego motocykla. Jestem w tym całkowicie zielony, więc przepraszam, że nie wiem zbyt wiele na ten temat, ale w ten sposób uczę się, robiąc.

Komentarze

  • sleone86@yahoo.comsleone86@yahoo.com Posty: 3Verified User

    Ok, więc rozwiązałem cały problem z licencją. kosztowało mnie dodatkowe sto dolców, bo musiałem kupić nową licencję. Jestem trochę zdenerwowany, ponieważ zadzwoniłem z pytaniem, którego powinienem użyć, ponieważ nie widzę tam ninja 400 i powiedziano mi, żebym użył z400, co nie było tym, i zablokowało moją licencję na z400 z błędnymi numerami. Teraz, gdy mogę właściwie wybrać plik, który pasuje do mojego ecu i napisać poprawny plik na moim ecu, zrobiłem to, a następnie przetestowałem motocykl. Hamulec silnikowy mam wyłączony, a po odkręceniu gazu nadal się to dzieje. Zasadniczo nie widzę żadnej różnicy w działaniu motocykla. Chociaż Todd ze wsparcia technicznego ecu był dla mnie bardzo cierpliwy i zrobił wszystko, co mógł, aby pomóc rozwiązać mój pierwszy problem, zaczynam po prostu chcieć pozbyć się tego bzdurnego ftecu i po prostu wysłać komuś moje ecu. Powinienem był to zrobić na początek. wszelkie opinie byłyby bardzo mile widziane.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.