Forum wsparcia

Ponowna wizyta na temat importu mapy na PC

Jasonsarmiento520@gmail.comJasonsarmiento520@gmail.com Posty: 9Verified User

Witam! Otworzyłem dyskusję, w której używałem funkcji importowania map na PC i zastanawiałem się, czy moje mapy mają wyglądać jak to zdjęcie. Otrzymałem odpowiedź, że mam uszkodzoną mapę i zaimportowałem dobrą. Pobrałem wszystkie mapy ze strony dynojet i bez względu na to, których używam, numery w FTECU pokazują coś podobnego do tego. Czy ma to tak wyglądać? Liczby wyglądają daleko.


Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, to nie wygląda dobrze. Czy próbowałeś zaimportować mapę do dowolnego innego odpowiedniego pliku R3 bez ograniczeń i zobaczyć, czy dzieje się to samo? Spróbuj również z zamkniętymi innymi plikami ECU. Nie sądzę, żeby to był problem, ale warto spróbować. Daj mi znać, co się stanie, Pozdrawiam

  • Jasonsarmiento520@gmail.comJasonsarmiento520@gmail.com Posty: 9Verified User

    Witam! Przepraszam za późną odpowiedź. Spróbuję tego, co powiedziałeś. Więc aby potwierdzić i upewnić się, że robię to dobrze, powinienem zamknąć wszystkie mapy, a następnie otworzyć inne zapasy i nieograniczone, aby sprawdzić, czy zostaną zaimportowane, prawda?

  • Jasonsarmiento520@gmail.comJasonsarmiento520@gmail.com Posty: 9Verified User

    Ok, więc wypróbowałem to z kilkoma dostępnymi mapami na serwerze i zauważyłem, że standardowa mapa ECU wygląda dziwnie. Tak wygląda mapa STOCK serwera FTECU. Czy nie powinno być samych zer? To jest tabela, którą próbuję zaimportować. To jest wynik importu. CJp5NYlFVksZh8IzS6eu7lOw To jest tabela, którą próbuję zaimportować. h8IzS6eu7lOwYnbLX0HkVfSDh8IzS6eu7low i to jest wynik. h8IzS6eu7lOwx3kDrwWCJHEKh8IzS6eu7low

  • Jasonsarmiento520@gmail.comJasonsarmiento520@gmail.com Posty: 9Verified User

    to ostatnie zdjęcie, które powinienem zobaczyć?


  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, W plikach tuningu zapasów nie będą same zera. Zdecydowanie coś jest nie tak z importowaną mapą na PC, ponieważ zasadniczo odejmuje ona paliwo, jak pokazano na mapie na PC, od mapy podstawowej. Wartości są zbyt ujemne, aby było to korektą, dlatego widzisz, że mapy w pliku mają małe wartości lub zera. Pozdrowienia

  • nggitau@gmail.comnggitau@gmail.com Posty: 1Verified User

    Cześć, czy to zostało rozwiązane? Mam ten sam problem. Statystyki motocykla są w porządku, ale każde naciśnięcie pedału gazu natychmiast go zabija.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.