פורום תמיכה

ביקור חוזר של ייבוא מפות למחשב

Jasonsarmiento520@gmail.comJasonsarmiento520@gmail.com הודעות: 9Verified User

שלום! פתחתי דיון בעבר שבו השתמשתי בתכונת ייבוא מפות המחשב ותהיתי אם המפות שלי אמורות להיראות כמו התמונה הזו. התשובה שקיבלתי הייתה שיש לי מפה פגומה ועלי לייבא אחת טובה. הורדתי את כל המפות מאתר dynojet ולא משנה באיזה אני משתמש המספרים ב-FTECU כולם מראים משהו דומה לזה. זה אמור להראות ככה? המספרים נראים רחוקים.

הערות

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי, זה לא נראה בסדר. האם ניסית לייבא את המפה לאחד מקבצי R3 הרלוונטיים האחרים וללא הגבלה ולראות אם אותו דבר קורה? נסה גם עם שאר קבצי ה-ECU סגורים. אני לא מאמין שזו תהיה הבעיה אבל שווה לנסות גם. תודיע לי מה קורה, בברכה

• Jasonsarmiento520@gmail.comJasonsarmiento520@gmail.com הודעות: 9Verified User

שלום! מצטער על התשובה המאוחרת. אני אנסה את מה שאמרת. אז כדי לאשר ולוודא שאני עושה את זה נכון, אני צריך לסגור את כל המפות, ואז לפתוח כל מלאי אחר וללא הגבלה כדי לראות אם זה ייבוא, נכון?

אוקיי אז ניסיתי את זה עם כמה מהמפות הזמינות בשרת ושמתי לב שמפת ה-ECU המניות נראית מוזרה. כך נראית מפת STOCK של שרת FTECU. האם זה לא אמור להיות הכל אפסים? זו הטבלה שאני מנסה לייבא. זו התוצאה של הייבוא.

זו הטבלה שאני מנסה לייבא.

וזו התוצאה.

האם התמונה האחרונה היא מה שאני צריך לראות?

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי, קבצי כוונון המניות לא יהיו כולם אפסים. בהחלט יש משהו לא בסדר במפת המחשב שאתה מייבא מכיוון שהיא בעצם מפחיתה דלק כפי שמוצג במפת המחשב ממפת המניות. הערכים הם עד שליליים כדי שזה יהיה התאמה וזו הסיבה שאתה רואה שלמפות בקובץ יש ערכים קטנים או אפסים. בברכה

• nggitau@gmail.comnggitau@gmail.com הודעות: 1Verified User

היי, זה נפתר? יש לי את אותה בעיה. סטטיסטיקת האופניים בסדר אבל כל קלט על המצערת מיד הורגת אותו.

היכנס או הירשם כדי להגיב.