פורום תמיכה

העתקה / הדבקת ערכי טבלה גורמת לשינויים בערכים

jeff_cjeff_c הודעות: 13Verified User
  • שלבים לשכפול: פתח קובץ מפה (יש לי FZ09 אז השתמשתי באחד מהם)
  • העתק ערכים מטבלה אחת לשניה על ידי פתיחת טבלת המקורות, הדגשת תאים להעתקה (יכול להיות הכל, או קבוצת משנה), ואז לפתוח טבלה מקור למעלה ולהדביק את טבלת היעד (אני משתמש בטבלאות ETV, כך למשל B מפת מס '1 עד B מפה מספר 2)
  • השווה את טבלת המקור לטבלת היעד, חלק מהערכים שהועתקו לא הועתקו כראוי (עבור טבלאות FZ09 ETV, בדרך כלל. 14 תחתון)
  • הבעיה נראית במהלך הדבקה, ולא העתקה. העתקת תאים ואז הדבקה לפנקס הרשימות או ל- Excel מראה שערכים מועתקים נכון ללוח. הערכים המועתקים המשתנים מתרחשים כאשר מדביקים חזרה לטבלה בתוכנת FTECU. אני יודע שזו לא הייתה בעיה בעבר, מכיוון שתמיד העתקתי ערכי טבלה ולא היו לי בעיות בעבר. הערה: העתקה / הדבקה של טבלאות שלמות על ידי לחיצה ימנית על הטבלאות בחלונית השמאלית וביצוע 'העתקה / הדבקה' עובדת כראוי, זה רק כאשר העתקה / הדבקה של תאים מודגשים גורמת לבעיות. אנא בדוק את זה, תודה!

הערות

• jeff_cjeff_c הודעות: 13Verified User
    נערך July 2020

זה נראה פשוט כמו הדגשת תאים וביצוע העתקה אפילו גורם לערכים בטבלת המקורות להשתנות! דוגמה: נניח שיש לך טבלאות 1, 2 ו -3 שהשווית וכולם זהים. פתח טבלה 1, הדגש תאים (עשה הכל לטובת האפקט הטוב ביותר), עשה 'העתק', ואז פתח את טבלה 2 והדבק את התאים. אם עובדים נכון, כל הטבלאות צריכות להיות זהות. אך למעשה, מה שקורה הוא שחלק מהתאים בטבלאות 1 ו -2 השתנו, ואפילו לא באותו אופן! רק טבלה 3 לא השתנתה. אם מבצעים השוואה בין כל 3 התוכניות הם כעת שונים זה מזה.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, הבעיה ניתנת לשחזור בסופי. יבדוק מדוע ויתקן את זה. תודה שהודעת לנו. תודה, ג'ייסון א.

• reyna.wygant@gmail.comreyna.wygant@gmail.com הודעות: 4Verified User

ג'ייסון, שמתי לב לבעיה הזו גם כשניסיתי להעביר את מפות המצערת, הדלק וההצתה שלי לקובץ RT אחר. האם זה טופל בדרך כלשהי?

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

ריינה, זה קשור לנוסחת הרקע שמקזזת את הערכים המקוריים בעת העתקה והדבקה של התאים הספציפיים ולשינוי קנה המידה המותר במספר האמיתי עצמו. עבור ה-OP הערכים שלהם היו מופחתים ב-0.14 שזה משהו שלעולם לא תוכל להרגיש הבדל בו. אני לא בטוח אם ההבדל זהה עבורך או לא. אם תגדיר ידנית כל אחד מהמספרים, הם צריכים להישאר אלא אם כן מגבלת קנה מידה או עיגול נפגעת. תודה, ג'ייסון א.

• jeff_cjeff_c הודעות: 13Verified User
    נערך November 2021

@reyna.wygant@gmail.com הבעיה עדיין מתרחשת, אבל עבורי היא השפיעה רק על עמודות ספציפיות בטבלאות ETV. עקפתי את זה על ידי כך שדאגתי שבכל פעם שאני לוחץ על תא כלשהו בעמודות האלה, הייתי צריך להקליד מחדש את הערך שרציתי כי פשוט בחירה בכל אחד מהתאים האלה תגרום לשינוי הערך. והיה צריך לוודא שאני לא לוחץ על Enter, כי זה יפיל את תיבת הבחירה למטה לשורה הבאה באותה עמודה, מה שיגרום לערך הזה להשתנות וידרוש ממני להזין מחדש את הערך הרצוי. אם אתה פשוט רוצה להעתיק טבלה אחת לאחרת, העתקה/הדבקה של כל הטבלה מהרשימה בצד שמאל תעשה זאת מבלי לשנות את הערכים. הערכים משתנים רק כאשר פותחים את הטבלה ובוחרות תאים. @jason@ftecu.com נכון, .14 זה לא כל כך הרבה, אבל בעמודות התחתונות של טבלת ETV שבהן הערכים קטנים מלכתחילה, .14 יכול להיות אחוז משמעותי של שינוי. אבל בעצם זה יותר מהעיקרון של העניין - פשוט בחירת תאים לא אמורה לגרום לערכים להשתנות. זה פשוט באג מעצבן טיפשי. כלומר, תאר לעצמך אם זה קרה עם גיליונות אלקטרוניים של Excel שלך LOL

• travisray@cox.nettravisray@cox.net הודעות: 2Verified User

אני חושב שבאמת צריך לבדוק מחדש את הבאג הזה. יש פוטנציאל להשפעה מצטברת, ללא ידע של המשתמש. תסתכל בסרטון שמדגים למה אני מתכוון. פשוט בחירה בגוש תאים בחלק הקטן של ערכי פתיחת המצערת, סגירת החלון ואז עושה זאת שוב יכולה לשנות ערכים. אין לחיצה על ctrl-c / ctrl-v, רק בחירה. זה בעצם משחית את הנתונים. תהיתי למה הערכים שלי נמצאים בכל מקום בזמן שניסיתי להפעיל מצערת חוטפת. https://youtu.be/mwPfunaVWoU

היכנס או הירשם כדי להגיב.