Forum wsparcia

Próba zapisu nie powiodła się/brak odpowiedzi

  1. Moja licencja # musi zostać zresetowana. Nie udało mi się pobrać mojej melodii.
  2. Próbuję napisać mój ECU i włączam kluczyk, a następnie wyłączam i włączam ponownie. Mówi się, że moja próba zapisu nie powiodła się i nie było odpowiedzi.
  3. PS Sprawdziłem okablowanie i przewód masowy. Poszedłem też do Pomocy: i przetestowałem interfejs, z klawiszem wskazuje 36, z wyłączonym po prostu czytam 32 lub coś z 2 na końcu.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Twoja licencja została zresetowana. Twój klucz na numerze jest w porządku z 6, ale klucz jest niepoprawny, co prawdopodobnie jest przyczyną problemu w tym miejscu. Przy wyłączonym kluczu powinieneś zobaczyć wszystko, co kończy się na zero (0,10,20,30). Proponuję wrócić do instalacji bocznej roweru, aż zobaczysz prawidłowe liczby, wtedy powinieneś być w stanie flashować bez problemu. Dzięki, Jasonie A.

  • macenbowman@gmail.commacenbowman@gmail.com Posty: 3Verified User

    -Wróciłem do bocznej uprzęży roweru i teraz otrzymuję prawidłowe numery wyjściowe, gdy kluczyk jest wyłączony (0,10,20,30). Jednak gdy przekręcę kluczyk, wyświetli się 36, a po ponownym wyłączeniu, pozostanie na 36, czy to normalne? -Ciągle mam problemy z programem, który nie może odczytać USB, ale czasami udaje mi się przejść przez to po kilku próbach. - Ogólnie nadal mam problem z napisaniem mojego ECU. Z brakiem zapisu ECU/brak odpowiedzi. Nie jestem pewien, co powinienem dalej szczerze wypróbować, poza może innym laptopem.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, To zdecydowanie nie jest normalne, może spróbuj odłączyć wiązkę boczną roweru i ponownie podłączyć piny, aby zobaczyć, czy to coś dla ciebie zmieni. Możliwe, że pin nie ma odpowiedniego kontaktu. Po podłączeniu wszystkiego i wykonaniu testu interfejsu, czy liczby zmieniają się, jeśli fizycznie poruszasz ECU? Możesz wypróbować inny laptop, aby sprawdzić, czy jest to błąd odczytu USB po stronie komputera. Dzięki, Jasonie A.

  • wahaboy.1997@hotmail.comwahaboy.1997@hotmail.com Posty: 1Verified User

    mam problem z moim 2021 MT-07 dotyczącym problemu z brakiem odpowiedzi, gdy kluczyk jest wyłączony. 6 (żółty) 5v pin 22 (pomarańczowy) 5v ale pin 13 (czerwony) przewód 0.2 v gdy wszystkie są testowane multimetrem jeden przewód na nich a drugi na masie czy ktoś może mi pomóc proszę ECU: BAT-8591A-60

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Witaj Jeśli przeskoczysz z czerwonego na pomarańczowy za pomocą kawałka drutu, a następnie przekręcisz kluczyk, czy pompa paliwa zaleje?

  • trevorke98@gmail.comtrevorke98@gmail.com Posty: 1Verified User

    Mam podobny problem z wyłączonym kluczem 22 mt07. Dostaję 0 w teście interfejsu. Klucz na nim zwykle zatrzymuje się na 33 lub 23, o ile wiem, wiązka boczna roweru jest prawidłowo podłączona. Nie dostanę 6 bez względu na to, co zrobię.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.