פורום תמיכה

ניסיון כתיבה נכשל/ אין תגובה

macenbowman@gmail.commacenbowman@gmail.com הודעות: 3Verified User
  1. יש לאפס את הרישיון מס' שלי. לא הצלחתי להוריד את המנגינה שלי.
  2. אני מנסה לכתוב את ה-ECU שלי וזה גורם לי להפעיל את המפתח ואז לכבות ולהדליק שוב. זה אומר שניסיון הכתיבה שלי נכשל ולא הייתה תגובה.
  3. נ.ב. בדקתי את החיווט שלי ואת כבל ההארקה. הלכתי גם לעזרה: ובדקתי את הממשק, עם מקש עליו כתוב 36, כשהוא כבוי אני פשוט קורא 32 או משהו עם 2 בסוף.

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, הרישיון שלך אופס. המקש על המספר שלך בסדר עם ה-6 אבל המפתח שלך כבוי לא תקין, מה שכנראה גורם לבעיה שלך כאן. כשהמפתח כבוי אתה אמור לראות כל דבר שמסתיים באפס (0,10,20,30). אני מציע לחזור על ההתקנה בצד האופניים שלך עד שתראה את המספרים הנכונים, אז אתה אמור להיות מסוגל להבהב ללא בעיה. תודה, ג'ייסון א.

• macenbowman@gmail.commacenbowman@gmail.com הודעות: 3Verified User

-חזרתי על הרתמה בצד האופניים וכעת אני מקבל את מספרי הפלט הנכונים כשהמפתח כבוי (0,10,20,30). עם זאת, כאשר אני מפעיל את המפתח הוא יקרא 36 מוצק וכשאסובב את המפתח בחזרה הוא נשאר על 36, האם זה נורמלי? אני כל הזמן נתקל בבעיות עם התוכנית שאינה מצליחה לקרוא את ה-USB אבל לפעמים אני יכול לעבור אותה אחרי כמה ניסיונות. -בסך הכל אני עדיין מתקשה לכתוב את ה-ECU שלי. עם אי כתיבת ECU / אין תגובה. לא בטוח מה אני צריך לנסות בכנות, מלבד אולי מחשב נייד אחר.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, זה בהחלט לא נורמלי, אולי נסה לנתק את רתמת צד האופניים ולחבר שוב את הפינים כדי לראות אם זה משנה משהו עבורך. יתכן שאולי סיכה לא יוצרת מגע תקין. כשהכל מחובר לחשמל ועושה את בדיקת הממשק האם המספרים משתנים אם אתה מזיז פיזית את ה-ECU? אתה יכול לנסות מחשב נייד אחר כדי לראות אם זו שגיאת קריאת USB בקצה המחשב. תודה, ג'ייסון א.

• wahaboy.1997@hotmail.comwahaboy.1997@hotmail.com הודעות: 1Verified User

יש לי בעיה עם ה-2021 mt-07 שלי בנוגע לבעיית אין תגובה כשמפתח כבוי יש לי את המספרים האלה 0-20-30 מקש על 26-36 אני מניח שהם בסדר אז דאגתי לסיכות שלי ואני מקבל מהסיכה 6 (צהוב) 5v פין 22 (כתום) 5v אבל פין 13 החוט (אדום) 0.2V כאשר כולם נבדקים עם מולטימטר מוביל אחד עליהם והשני על הקרקע מישהו יכול לעזור לי בבקשה ECU: BAT-8591A-60

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User

שלום אם אתה קופץ את האדום לכתום עם חתיכת חוט ואז מפעיל את המפתח האם משאבת הדלק מתקדמת?

• trevorke98@gmail.comtrevorke98@gmail.com הודעות: 1Verified User

יש לי בעיה דומה עם מפתח ה-22 mt07 שלי כבוי. אני מקבל 0 במבחן הממשק. מקש על זה בדרך כלל נעצר על 33 או 23 רתמת צד האופניים מחוברת כמו שצריך עד כמה שאני יכול לראות. אני לא מקבל 6 לא משנה מה אני עושה.

היכנס או הירשם כדי להגיב.