פורום תמיכה

שיפטר r6 2008 FT

mapracing@msn.commapracing@msn.com הודעות: 14Verified User
נערך May 2021 in R6

שלום תכננתי 2008 r6 עם FT ECU עם שיפטר משולב, מתג הניתוק על המוט הוא dynojet (אופנוע כבר מצויד) יש לי את הבעיה הבאה, הדיווחים עוברים בצורה מושלמת בין 1 ל 6 אבל לא עובדים או הולכים במצב של עומס מלא (מ- 12000 ל- 16000) האם יש לבצע שינוי בפרמטרים של ה- shifter בידיעה ששיניתי את זמן הניתוק פחות או יותר אך ללא הצלחה אני נתקל באותה בעיה האם אתה יכול לעזור לי? מירוץ MAP MAP

שתייגת:

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

נא לא ליצור מספר פוסטים באותו נושא. האם שינית את אחד הפרמטרים במודול Quickshifter?

• mapracing@msn.commapracing@msn.com הודעות: 14Verified User

שלום לא, עבדתי רק על לוח הזמנים של CDL

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, זה נשמע כאילו הבעיה שלך היא מרעש סלילי על הקרקע. נסה לבודד את האדמה שלך כדי להקיש אותה על קצה החיישן. תודה, ג'ייסון א.

שלום בעקבות מספר בדיקות על ה-shifter ft ב-2008 r6, בודדתי את המסה כדי למנוע את בעיית הניתוק אבל אני לא מצליח להגיע לזמן ניתוק טוב מעל 12000 סיבובים זה נראה ארוך מדי אבל אם נפחית את חוסר הנזילות של העלאת הילוך ונראה לתת טלטלות שמאכזות את הטייס יש לך מושג? cdl

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, ברגע שהקרקע שלך מבודדת כראוי וזמני ההרג שלך נקבעים בהתאם, לא אמורה להיות לך בעיה. המערכת בדרך כלל עובדת בקלות, ייתכן שמשהו לא בסדר עם האופניים ספציפית או שעדיין לא מצאת את המקום המתוק להגדרה. תודה, ג'ייסון א.

שלום, ביצעתי הזמנה עבור ערכת שיפטר FT עבור 2009 R6 TYPE 1 החיישן עובד רק על חיבור אחד כאשר אתה רוצה להפוך אותו הוא כבר לא עובד זה עובד רק עם הילוכים לאחור האם זה יכול להיות פגום? CDL

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי, הזמנת מאיתנו את הערכה? דרך מהירה לדעת היא לבצע בדיקת המשכיות על פני החוטים עבור כל מחבר בודד ולהפעיל את החיישן. ודא ששניהם מנותקים מהחשמל לפני הבדיקה. בברכה

היכנס או הירשם כדי להגיב.