פורום תמיכה

מפה בלתי מוגבלת של FTECU מקשה על האופניים להתחיל

cfpratt4@gmail.comcfpratt4@gmail.com הודעות: 5Verified User

היי, הבזקתי את ה- XSR900 2016 שלי למפה הבלתי מוגבלת של FTECU ויש לה כמה מוזרויות, והן אינן עקביות. אלה הסימפטומים: ייקח כמה שניות להתחיל, יתחיל ואז ימות, או יתחיל וסרק סרק במשך כמה שניות. זה גם רק כאשר האופניים מופעלים / מכבים באמצעות מקש IGN. אם מכובה באמצעות מתג kill ללא כיבוי IGN, אין בעיות אלה בעת ההפעלה. CEL מופעל גם בכל פעם שהאופניים מופעלים אך למשך 2 שניות בלבד. זה לא מספיק זמן כדי שקורא הקוד שלי יקרא אותו. ברגע שהאופניים מתחילים, אין בעיות. הברזתי אותו חזרה לקובץ המניות בארה"ב והשביתי את שסתום AIS רק מכיוון שיש לי צלחות חסימות. האופניים מתחילים ופועלים כרגיל. נורית מנוע הסימון נשארת דולקת וקוראת את הקוד P0606 ו- P062F, אותו קראתי קורה כשהוא מהבהב. תודה על כל העזרה.

הערות

• cfpratt4@gmail.comcfpratt4@gmail.com הודעות: 5Verified User

אוקי, יש לי מידע נוסף עכשיו. אני מאמין שהבהבתי את קובץ ה- XSR900 האמריקאי הלא נכון ל- ECU שלי. באמצעות הקובץ המתאים (שהוא B90-8591A-10), הבזקתי את קובץ המלאי פנימה. עדיין יש לי אותה מוזרה כמו בעבר, שם נורית מנוע הסימון תידלק למשך 2 שניות ואז תיעלם, והאופניים גם מקרטע להתחיל או סרק סרק התחיל פעם. האם ההבהוב של הקובץ הלא נכון בארה"ב יכול להיות הבעיה?

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך March 2021

מהבהב את קובץ המלאי הנכון, ואז מחזיר את ההצתה פעמיים (הפעל את המפתח אך אל תניע את המנוע, הקשב למנועי השסתום השונים ולמשאבת הדלק כדי לסיים את מחזורם ואז כבה את המפתח). ואז נסה להתניע את האופניים.

עשיתי כפי שהצעת וזה עדיין נמשך. מאז החזרתי את שסתום ה- AIS וחיברתי אותו והבהבתי אותו עם קובץ ה- ecu המלאי הנכון. ללא שינוי. בדקתי גם אם יש חיבורים רופפים בין הסיכות וכולם צמודים. בדקתי גם לוודא שהרתמה מותקנת כהלכה והיא. ורק לשם הבהרה שוב; האופניים יפעלו כרגיל. הבעיה היא שכאשר אני מתחיל, אני צריך להחזיק את המתנע למשך 3-4 שניות, והוא יורה, ימות, יישר ואז סרק, כשמדי פעם ימות פעמיים ומחוסר סרק לפני שייחלש. ה- CEL נדלק גם כאשר ה- IGN מופעל, אך למשך 2 שניות בלבד. האם ייתכן שזו בעיה שיורית מהבהבה עם הקובץ הלא נכון של ארה"ב?

• remeil@hotmail.co.ukremeil@hotmail.co.uk הודעות: 13Verified User

אני מקבל את אותה הבעיה אבל בהחלט השתמשתי בקובץ הנכון כדי להבהב את האופניים שלי

אתה באמת? האם זה עם CEL או התחלה קשה? שניהם?

• remeil@hotmail.co.ukremeil@hotmail.co.uk הודעות: 13Verified User

אני לא בטוח מה זה סל אבל זה בדרך כלל מהתחלה קרה

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

חפש באינטרנט כיצד לקרוא קודי שגיאה במקף שלך, ובדוק אם אתה יכול למשוך את הקוד שהפעיל את ה- CEL.

• mitchum.mike@gmail.commitchum.mike@gmail.com הודעות: 1Verified User

מישהו מצא תיקון לזה? XSR900 שלי מציג את הסימפטום שקשה להתחיל, אבל רק ברגע שהאופניים מתחממים. אבל אני לא מקבל שום קודי שגיאה. בהתחלה קרה, הוא נדלק ממש למעלה. אם אני רוכב, ואז מכבה אותו כדי לתדלק, להיכנס לחנות קצרות וכו', הוא מבצע את ההתנעה הקשה וסרק קשה לכמה שניות. כמעט כמו שהוא עשיר מדי בשביל ההתחלה החמה. אני לא יודע מספיק כדי לדפוק ידנית עם מפת הדלק, אז רציתי לבדוק שוב בפורום.

• utahweekendgarage@gmail.comutahweekendgarage@gmail.com הודעות: 9FTECU Dealer
    נערך April 2022

היי, חדש כאן. סליחה שאני נתקל בשרשור ישן אבל לא ראיתי פתרון. אני חווה את אותה בעיה. האופניים מתחילים ורצים קר נהדר. לאחר התחממות לנקודה מסוימת הוא מתחיל ואז מת מיד. אלא אם כן אני מחזיק את המצערת פתוחה. זה התחיל לאחר שהבהב את המפה הבלתי מוגבלת. תיקנתי את ההגדרות וההתאמות מספר פעמים ונראה שלא הצלחתי להוציא את הבאג. יש פתרון לבעיות הנ"ל?

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי, מה מספר החלק של ה-ECU שלך ואיזה קובץ אתה מכניס לתוכו? האם זה קורה גם עם קובץ המניות? האם אתה מקבל קודים? בברכה

היכנס או הירשם כדי להגיב.