Forum wsparcia

odszyfrować ecu

teDorteDor Posty: 10Verified User

Witam, Ftecu zablokował moje ecu. Chcę zdjąć blokadę ftecu. Więc powiedz mi, jak uwolnić mój ecu, abym mógł go używać z innym oprogramowaniem. Nie otrzymałem odpowiedzi e-mail. Pozdrawiam, André

Komentarze

  • chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User

    Witam, przykro mi słyszeć, że wybierasz się na inne rozwiązanie tuningu ECU. Tam, gdzie to możliwe, zapobiegamy nieautoryzowanemu odczytywaniu i kopiowaniu melodii ECU, jednak po naszej stronie nie ma nic, co mogłoby uniemożliwić nadpisanie melodii w ECU. powodzenia!

  • teDorteDor Posty: 10Verified User

    Witaj chrisgardell, wiem, że Twoja licencja zostanie na ecu i pozostanie w drodze na inne oprogramowanie. Czy mogę przywrócić ecu do stanu fabrycznego (bez licencji na ecu) ? Jeśli nie to chciałbym wysłać ci moje ecu, więc możesz rozwiązać ten problem za mnie? Pozdrawiam André

  • chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User

    Przykro mi, że masz problem z innym rozwiązaniem dostrajania. niestety nie możemy Ci pomóc z ich produktami. Z naszej strony nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nadpisał ECU innym rozwiązaniem. Sugeruję, abyś skontaktował się z personelem pomocniczym w celu uzyskania rozwiązania, do którego masz problem z przejściem.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.