Forum wsparcia

Czy są jakieś plany dotyczące obsługi flashowania ECU ZX-25R?

MOTOIKEMOTOIKE Posty: 23Verified User

Czy są jakieś plany dotyczące obsługi flashowania ECU ZX-25R? To bardzo popularny motocykl w Japonii, a zapotrzebowanie na flashowanie ECU jest bardzo duże, ponieważ moc japońskiej wersji jest niższa o 10% niż wersji indonezyjskiej . Wiele osób chce to poprawić. Mam nadzieję, że Twoja firma odpowie.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, pozwól, że omówię to z zespołem i zobaczę, czy jest to projekt, którym chcemy się zająć, czy nie. Dzięki, Jason A.

  • MOTOIKEMOTOIKE Posty: 23Verified User

    W Japonii początkowa partia 5000 sztuk ZX-25R jest w całości wyprzedana i zamówiona u dostawców. ZX-25R jest bardzo popularnym modelem w Japonii i wielu użytkowników jest niezadowolonych z mocy japońskich specyfikacji. szansa biznesowa również dla Twojej firmy.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czy mógłbyś przesłać mi numer części ECU i kilka zdjęć ECU dla twojego modelu? Myślę, że naszym jedynym problemem byłby brak tutaj roweru do przetestowania, ponieważ model nie będzie w USA. Dzięki, Jason A.

  • MOTOIKEMOTOIKE Posty: 23Verified User

    Oto zdjęcie ECU.Mogę również pożyczyć ECU, jeśli go potrzebujesz.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, ten ECU wydaje się mieć taką samą konstrukcję jak nowy ZX10. To będzie problem, ponieważ będzie to bardzo trudne do wykonania. Mamy kilka rzeczy, które robimy dla amerykańskiego rynku Kawi, które mogą przełożyć się na ten. Nie jestem pewien, jakie jest prawdopodobieństwo osiągnięcia tego celu, ale chcielibyśmy coś wymyślić. Wyślij mi e-maila sprawdzającego ponownie po kilku miesiącach, jeśli nie otrzymasz ode mnie żadnych wiadomości. Dzięki, Jason A.

  • MOTOIKEMOTOIKE Posty: 23Verified User

    W Japonii jest sprzedawca, który może wykonać flash ECU ZX-25R. Technicznie flashowanie ECU wydaje się możliwe. Zapotrzebowanie na flash ECU ZX-25R jest bardzo duże, więc czekamy na Twoje wsparcie.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.