פורום תמיכה

האם יש תוכניות לתמוך בהבזק ECU של ZX-25R?

MOTOIKEMOTOIKE הודעות: 23Verified User

האם ישנן תוכניות לתמוך בפלאש ECU של ZX-25R? זהו אופנוע פופולרי מאוד ביפן, והביקוש לפלאש ECU גבוה מאוד. זאת מכיוון שכוח הסוס של הגרסה היפנית נמוך ב- 10% מזה של הגרסה האינדונזית. אנשים רבים רוצים לשפר את זה. אני מקווה שהחברה שלך תגיב.

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, תן לי לדון עם הצוות ולראות אם זה פרויקט שאנחנו רוצים להתמודד איתו או לא. תודה, ג'ייסון א.

• MOTOIKEMOTOIKE הודעות: 23Verified User

ביפן, המוצא הראשוני של 5000 יחידות של ZX-25R אזל ומוגדר מחדש. ZX-25R הוא דגם פופולרי מאוד ביפן, ומשתמשים רבים אינם מרוצים מכוח הסוס של המפרט היפני. אני חושב שזה הזדמנות עסקית גם עבור החברה שלך.

היי, האם תוכל לשלוח לי את מספר החלק של ה- ECU וכמה תמונות של ה- ECU עבור הדגם שלך בבקשה? אני חושב שהבעיה היחידה שלנו היא שלא יהיה לנו אופניים לבדיקה מכיוון שהדגם לא יהיה בארה"ב. תודה, ג'ייסון א.

הנה תמונה של ה- ECU. אני יכול גם להשאיל לך ECU אם אתה צריך את זה.

היי, נראה כי ה- ECU הזה הוא מאותה בנייה כמו ה- ZX10 החדש. זו תהיה בעיה כי זה יהיה קשה מאוד לסיים. יש לנו כמה דברים שאנחנו עושים עבור השוק האמריקאי Kawi's שעשויים להיות מסוגלים לתרגם את זה. אני לא בטוח מה הסבירות לעשות זאת, אבל אנחנו רוצים להמציא משהו. תירה לי הודעת דוא"ל שתבדוק שוב אחרי כמה חודשים אם אתה לא שומע שום חדשות ממני בבקשה. תודה, ג'ייסון א.

ביפן, יש ספק שיכול לייצר פלאש ECU של ZX-25R. מבחינה טכנית נראה כי פלאש ECU אפשרי. הביקוש לפלאש ECU של ZX-25R הוא גדול מאוד, ולכן אנו מצפים לתמיכתכם.

היכנס או הירשם כדי להגיב.