Forum wsparcia

2019 Kawasaki Ninja 650 Potrzebne dokumenty okablowania

mikehbr@yahoo.commikehbr@yahoo.com Posty: 4Verified User
  • Ta strona jest więcej niż trochę myląca dla nowego użytkownika. Próbuję znaleźć instrukcje dotyczące umieszczania przewodów w wiązce. Najbliższe dopasowanie, jakie udało mi się znaleźć, to 2018 Kawasaki EX400 / EX650. Poszedłem pobrać instrukcję do "2018 Kawasaki EX400 / EX650".
  • Po kliknięciu pojawiła się kolejna strona z napisem „Uwaga: Twoje konto nie zawiera licencji pasującej do tego dokumentu. Możesz zmienić to ostrzeżenie raz lub kupić inną licencję. Czy na pewno chcesz zastąpić i kontynuować? TAK NIE "
  • Nie mam zamiaru marnować pieniędzy z kolejną licencją, jeśli nie muszę. To byłoby głupie. Czy ktoś może potwierdzić, który dokument powinienem pobrać, który przeprowadziłby mnie przez konfigurację?

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, tak, pobierz to i kliknij nadpisz wiadomość, a wszystko będzie dobrze. Dzięki, Jason A.

  • mikehbr@yahoo.commikehbr@yahoo.com Posty: 4Verified User

    Panie Jason, dziękuję. Uruchomiłem system, zarejestrowałem się i wczoraj wykonałem swój pierwszy flash. Po prostu denerwowałem się, gdy mówiono o zakupie nowej licencji, gdy kupiłem zestaw FTECU. Sformułowanie sprawiało, że brzmiało to tak, jakby popełnienie takiego błędu mogło kosztować próbę znalezienia właściwych instrukcji. Z poważaniem, MIke

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, tak, sformułowanie jest nieco mylące i naprawdę wymaga naprawy. Poproszę zespół serwisu internetowego, aby się tym zajął. Twoje zdrowie! Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.