Forum wsparcia

Pytanie do grobów 2CR.

rudy@fast-company.carudy@fast-company.ca Posty: 2Verified User

Pracuję na Yamaha R1M 15-16 (2cr-8591A-30) 15-16 i chcę w niej umieścić lampę Graves (2cr-8591-20) Czy jest jakiś sposób na obejście zmiany kolejności ognia i odłączenie immobilizera melodie grobów dla kanadyjskich motocykli? Spojrzałem i na mapie grobów nie ma konfiguracji uprzęży nas i nie można zrezygnować z immobilizera, czy można dodać to do plików grobów, aby objąć rowery kanadyjskie i unijne? jeśli to nie jest opcja, czy istnieje dokument, który należy wymienić? Zgaduję cylindry 2 i 3, ale to wszystko. Czy macie gdzieś jakieś przemyślenia na temat tego, co dokładnie trzeba zmienić w celu konwersji kolejności strzelania R1? Szukałem na forach i nie mogłem znaleźć tego, czego potrzebowałem. Prawdopodobnie szukam w złym miejscu, ale nie miałem szczęścia znaleźć. Jak zawsze dziękuję za pomoc, Rob

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano July 2020

    Rob, nie ma możliwości dodania żadnych opcji do tych plików Graves. Jeśli chcesz wyjąć immobilizer z roweru i uruchomić kolejność strzelania w USA, postępuj zgodnie z instrukcjami, które wykonałem. Opierają się one na konwersji R1S, ale nadal powinny odnosić się do R1M: Zacznij od odłączenia ECU od wiązki przewodów, a my będziemy pracować z mniejszym złączem ECU. Będziemy patrzeć na złącze ECU od tyłu, w którym wpinają się przewody. Zacznij od odblokowania złącza ECU, wciskając białą zakładkę na dole, aż kliknie. W górnym rzędzie, zaczynając od lewej, powinieneś zobaczyć przewody w następującej kolejności: pomarańczowy, szary / czerwony, pomarańczowy / zielony, szary / zielony. Odepniemy te przewody i zamienimy je w tej kolejności, zaczynając od lewej: szary / czerwony, pomarańczowy, szary / zielony, pomarańczowy / zielony. W drugim rzędzie złącza ECU powinieneś zobaczyć przewody w tej kolejności, zaczynając od lewej: czerwony / czarny, zielony / czarny, niebieski / czarny i pomarańczowy / czarny. Odepniemy te przewody i zamienimy je w tej kolejności, zaczynając od lewej: zielony / czarny, czerwony / czarny, pomarańczowy / czarny, niebieski / czarny. Po zakończeniu zablokuj złącze ECU i podłącz ponownie ECU. Dzięki, Jason A.

  • rudy@fast-company.carudy@fast-company.ca Posty: 2Verified User

    Dziękuję bardzo Jason, naprawdę doceniam.

  • gruntjohnson@yahoo.comgruntjohnson@yahoo.com Posty: 1Verified User

    Dzień dobry Jasonie, wiem, że to starszy wątek. Szukam więcej informacji dotyczących konwersji R1S, o których wspominałeś w swojej odpowiedzi powyżej. Próbowałem sflashować mapę grobów, o której wspomniałeś powyżej, ale rower się teraz nie uruchomi. Zakładam, że ma to związek z ponownym podłączeniem wiązki, o której wspomniałeś powyżej. Mam zamiar dodać zestaw blipper do mojego roweru i jeśli jest to coś innego, z czym mogę zadzierać podczas pracy z uprzężą, byłoby to pomocne. Czy masz inne źródło informacji na ten temat? Zwykle staram się trzymać programy typu plug and play, ponieważ nie jestem zbyt obeznany z tymi rzeczami. Jeśli są jakieś korzyści dla wydajności, które mogę dzięki temu uzyskać, chciałbym dowiedzieć się więcej na ten temat. Z góry dziękuje za twoją pomoc.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jaki jest twój numer części ECU?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.