פורום תמיכה

קבר 2CR שאלה.

rudy@fast-company.carudy@fast-company.ca הודעות: 2Verified User

אני עובד על ימאהה R1M 15-16 (2cr-8591A-30) 15-16 ואני רוצה להכניס את הבזק לגראבס (2cr-8591-20) האם יש דרך לעקוף את שינוי הירי ולנתק את המפעיל הקברים נעימים לאופניים קנדיים? הסתכלתי ואין תצורת us רתמה זמינה במפת הקברים, ואין אפשרות לביטול אימובילייזר, האם אפשר להוסיף את זה לקברים קבצים לה להקיף אופניים קנדיים ואיחוד האירופי? אם זו לא אפשרות, האם יש מסמך למה צריך להחליף? אני מנחש את הצילינדרים 2 ו -3 אבל כל זה הוא ניחוש. האם אתם עוברים איפשהו על מה בדיוק צריך לשנות לצורך המרת הזמנות הירי R1? חיפשתי בפורומים ולא הצלחתי למצוא את מה שאני צריך, סביר שאחפש במקום הלא נכון אבל לא היה לי הרבה מזל למצוא את זה. תודה כמו תמיד על העזרה, רוב

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User
    נערך July 2020

רוב, אין דרך להוסיף אפשרויות לקבצי Graves ההם. אם ברצונך להוציא את האימובילייזר מהאופניים ולהריץ את הוראות הירי של ארה"ב, תוכל לבצע את ההוראות הבאות. הם מבוססים על המרת R1S אך עדיין צריכים לחול על R1M שלך: התחל על ידי ניתוק ה- ECU מרתמת החיווט ואנחנו נעבוד עם מחבר ה- ECU הקטן יותר. אנו מסתכלים על מחבר ה- ECU מהצד האחורי אליו חוטים החוטים. התחל על ידי ביטול נעילת מחבר ה- ECU על ידי לחיצה פנימה על הלשונית הלבנה שבחלק התחתון עד שיילחץ. בשורה העליונה החל משמאל תראו חוטים בסדר הזה: כתום, אפור / אדום, כתום / ירוק, אפור / ירוק. אנו נתיר את החוטים האלה ונחלף אותם בסדר הזה החל משמאל: אפור / אדום, כתום, אפור / ירוק, כתום / ירוק. בשורה השנייה של מחבר ECU אתה צריך לראות חוטים בסדר זה החל משמאל: אדום / שחור, ירוק / שחור, כחול / שחור, וכתום / שחור. אנו נתיר את החוטים האלה ונחלף אותם בסדר הזה החל משמאל: ירוק / שחור, אדום / שחור, כתום / שחור, כחול / שחור. לאחר שסיימת לנעול את מחבר ה- ECU ולחבר אותו לחיבור ה- ECU. תודה, ג'ייסון א.

• rudy@fast-company.carudy@fast-company.ca הודעות: 2Verified User

תודה רבה ג'ייסון, באמת מוערך.

• gruntjohnson@yahoo.comgruntjohnson@yahoo.com הודעות: 1Verified User

אחר צהריים טובים ג'ייסון, אני יודע שמדובר בשרשור ישן יותר. אני מחפש מידע נוסף בנוגע להמרת ה- R1S שאתה מציין בתגובתך לעיל. ניסיתי להבהב את מפת הקברים שהזכרת לעיל והאופניים לא יתחילו עכשיו. אני מניח שזה קשור לחיווט מחדש של הרתמה שציינת לעיל. אני עומד להוסיף את ערכת הבליפר לאופניים שלי ואם זה משהו אחר שאוכל להתעסק איתו בזמן שאני עובד סביב הרתמה זה יהיה מועיל. האם יש לך מקור מידע נוסף הנוגע לנושא זה? בדרך כלל אני מנסה לשמור על התקע ולהפעיל תוכניות מכיוון שאני לא מאוד מתמצא בדברים האלה. אם יש בכך יתרונות ביצועיים שאוכל להרוויח מכך ברצוני ללמוד עוד על כך. תודה מראש על עזרתך.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

מה מספר החלק שלך ב- ECU?

היכנס או הירשם כדי להגיב.