Forum wsparcia

Odcięcie zwalniania wtryskiwacza zabija katalizator

teDorteDor Posty: 10Verified User

Witam, użyłem nieograniczonej melodii do mojego 2020gsx r 1000 r (UE / Niemcy) po tym, jak dwa razy z rzędu zabił mój katalizator, znalazłem informację, że odcięcie wtryskiwacza spala katalizator. więc zanim zabiję trzecią fajkę, pytam teraz. Czy nieograniczona melodia tylko dla pełnego wydechu bez katalizatora? Z jakich ustawień należy korzystać? Z poważaniem

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, pilnik The Unrestricted jest przeznaczony do roweru z pełnym układem wydechowym. Dzięki, Jason A.

  • teDorteDor Posty: 10Verified User
    edytowano March 2021

    Cześć Jason, A gdzie mogę znaleźć melodię na zwykłą fajkę? Z poważaniem,

  • SMFreakSMFreak Posty: 18Verified User
    edytowano March 2021

    Nie jestem pewien, jak ta różnica może wpłynąć na awarię CAT, poniżej znajduje się różnica między mapami standardowymi i nieograniczonymi, rower UE. O ile pamiętam, nie ma napędzających zmian na mapie nieograniczonej vs giełdowej. 17-19 GSXR1000 - 32920-17KG2 (UE) StockECU vs Unrestricted: Mapa (wtrysk wtórny -> wtryskiwacz pomocniczy %): Mapa danych mapy (grupa 1 -> cylinder 1): Mapa danych mapy (grupa 1 -> cylinder 2): Mapa danych mapy (grupa 1 -> Cyl 3): MapData Map (Group 1 -> Cyl 4): MapData Setting (Ustawienia ECU -> Fan Temps): Fan LFan L, Fan H, Fan HT / F (ECU Settings -> Unlimit ETV mapping): T / F (Ustawienia ECU -> Zawór PARA): T / F (Ustawienia ECU -> Magazyn O2): T / F (Ustawienia ECU -> Zawór EVAP): T / F (Ustawienia ECU -> Zawór wydechowy): T / F (Ustawienia ECU -> Cięcie zwalniania wtryskiwacza): Mapa (ETV BaseMaps -> MODE A - Gear 0): MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE A - Gear 1): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE A - Bieg 2): Mapa danych mapy osi Y (Mapy bazowe ETV -> TRYB A - Bieg 3): Mapa danych mapy osi Y (Mapy bazowe ETV -> TRYB A - Bieg 4): Mapa danych mapy osi Y (Mapy podstawowe ETV -> TRYB A - Bieg 5): Mapa danych mapy osi Y (Mapy podstawowe ETV -> TRYB A - Bieg 6): Mapa danych mapy osi Y (Mapy bazowe ETV -> TRYB B - Bieg 0): Mapa danych mapy (Mapy podstawowe ETV -> TRYB B - Bieg 1): Mapa osi Y. Mapa danych (ETV BaseMaps -> MODE B - Gear 2): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE B - Gear 3): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE B - Gear 4): Y- Mapa danych mapy osi (ETV BaseMaps -> MODE B - Gear 5): Mapa danych mapy osi Y (ETV BaseMaps -> MODE B - Gear 6): Mapa danych osi Y (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 0): MapData Mapa (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 1): Mapa danych na osi Y (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 2): Mapa danych na osi Y (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 3): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 4): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 5): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 6): Y- Mapa osi Mapa danych (hamowanie silnikiem -> bieg 1): Mapa osi X Mapa danych (hamowanie silnikiem -> bieg 2): Mapa osi X Mapa danych (hamowanie silnikiem -> Bieg 3): Mapa danych osi X (hamowanie silnikiem -> Bieg 5): Mapa MapData (Hamowanie silnikiem -> Bieg 6): MapData *********** W wyszukiwarce YT Filmy Otto Leirer mówią po niemiecku o usterkach CAT na tym bajku. Tylko wyłączenie czujnika O2 może mieć pewien wpływ na CAT, ponieważ tankowanie jest w jakiś sposób naprawione, ponieważ ECU niczego nie zmienia. Możesz jednak pozostawić włączone O2.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.