פורום תמיכה

מזרק דקל מנותק קטליזטור

teDorteDor הודעות: 10Verified User

שלום, השתמשתי במנגינה הבלתי מוגבלת עבור ה- 2020gsx r 1000 r שלי (האיחוד האירופי / גרמניה) לאחר שהרג את הזרז שלי פעמיים ברציפות מצאתי את המידע שדלף המזרק מנותק את הזרז. אז לפני שאני הורג את הצינור השלישי אני שואל עכשיו. האם המנגינה הבלתי מוגבלת היא רק למפלט מלא ללא זרז? באילו הגדרות עליך להשתמש? כל טוב

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, הקובץ הבלתי מוגבל מיועד לאופניים עם מערכת פליטה מלאה. תודה, ג'ייסון א.

• teDorteDor הודעות: 10Verified User
    נערך March 2021

שלום ג'ייסון, ואיפה אוכל למצוא מנגינה לצינור מלאי? כל טוב,

• SMFreakSMFreak הודעות: 18Verified User
    נערך March 2021

לא בטוח איך ההבדל הזה יכול להשפיע על תקלה ב- CAT, להלן ההבדל בין מפות מלאי ללא הגבלות, אופני האיחוד האירופי. כזכור, אין שינויים מתדלקים במפת המניות ללא הגבלה. 17-19 GSXR1000 - 32920-17KG2 (EU) StockECU לעומת לא מוגבל: מפה (Inj משני -> מזרק משני %): MapData Map (קבוצה 1 -> Cyl 1): MapData Map (קבוצה 1 -> Cyl 2): MapData Map (Group 1 -> Cyl 3): MapData Map (קבוצה 1 -> Cyl 4): MapData Setting (הגדרות ECU -> Temps Fan): Fan LFan L, Fan H, Fan HT / F (ECU Settings -> Unlimit ETV mapping): T / F (הגדרות ECU -> שסתום זוג): T / F (הגדרות ECU -> מלאי O2): T / F (הגדרות ECU -> שסתום EVAP): T / F (הגדרות ECU -> שסתום פליטה): T / F (הגדרות ECU -> Cut Injector Decel Cut): מפה (ETV BaseMaps -> MODE A - Gear 0): MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE A - Gear 1): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE A - ציוד 2): MapData Map-Data Map (ETV BaseMaps -> MODE A - Gear 3): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE A - Gear 4): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE A - הילוך 5): מפת MapData של ציר Y (ETV BaseMaps -> MODE A - Gear 6): MapData Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE B - Gear 0): MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE B - ציוד 1): מפת ציר Y מפת נתונים (ETV BaseMaps -> MODE B - Gear 2): מפת MapData של ציר Y (ETV BaseMaps -> MODE B - Gear 3): מפת MapData של Axis (ETV BaseMaps -> MODE B - Gear 4): Y- מפת צירים של MapData (ETV BaseMaps -> MODE B - Gear 5): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE B - Gear 6): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 0): MapData מפה (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 1): מפת MapData של ציר Y (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 2): MapData Mapy Map (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 3): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 4): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 5): Y-Axis MapData Map (ETV BaseMaps -> MODE C - Gear 6): Y- מפת ציר MapData (בלימת מנוע -> הילוך 1): מפת X-Axis MapData Map (בלימת מנוע -> הילוך 2): מפת X-Axis MapData Map (בלימת מנוע -> הילוך 3): מפת X-Axis MapData Map (בלימת מנוע -> הילוך 5): מפת MapData (בלימת מנוע -> הילוך 6): MapData *********** בחיפוש ב- YT קטעי וידאו של אוטו לייר מדברים בגרמנית על תקלות CAT בנושא זה. רק להשבית חיישן O2 עשויה להיות השפעה מסוימת על CAT מכיוון שתדלוק מתוקן איכשהו מכיוון שה- ECU אינו משנה דבר. עם זאת אתה יכול לשמור על O2 מופעל.

היכנס או הירשם כדי להגיב.