Forum wsparcia

Czy nieograniczone mapy są typu plug and play, czy też wymagają modyfikacji?

masebright@sundt.commasebright@sundt.com Posty: 3Verified User

Mam model SS 2017 YXZ1000R i próbuję zdecydować, od czego zacząć. Mam pełny wydech i pracuje bardzo słabo, więc zamierzałem użyć Graves Full System Flash, ale podoba mi się niektóre opcje w Unrestricted flash dla YXZ. Czy nieograniczona lampa błyskowa jest odpowiednio dostrojona do YXZ z pełnym wydechem, czy też będzie wymagać zmian, aby mój AFR był prawidłowy?

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano July 2020

    Plik nieograniczony jest skonfigurowany dla pojazdu z pełnym wydechem, a YXZ będzie działał poprawnie. Jeśli chcesz, aby Twoje AFR były absolutnie trafne, potrzebna będzie sesja strojenia hamowni.

  • znelwsn@gmail.comznelwsn@gmail.com Posty: 5Verified User

    Mam to samo pytanie dotyczące mojego gsxs1000 II z 2019 roku, który usunął kota i włożył środkową rurkę, a nieograniczony plik sprawił, że działał dość ruff, więc wróciłem do pliku podstawowego. Jakieś sugestie?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Co dokładnie masz na myśli, mówiąc „biegaj ślicznotko”? Niedawno zaktualizowaliśmy ten plik. Kiedy to sflashowałeś?

  • znelwsn@gmail.comznelwsn@gmail.com Posty: 5Verified User

    Po prostu ugrzęznąłem przy wyższych obrotach i jest naprawdę podskakujący, jakby się zacinał i błysnąłem to jak 20 dni temu lub coś w tym stylu

  • znelwsn@gmail.comznelwsn@gmail.com Posty: 5Verified User

    Czy powinienem założyć filtr powietrza o wysokim przepływie i spróbować ponownie?

  • znelwsn@gmail.comznelwsn@gmail.com Posty: 5Verified User

    Podobnie jak 2. bieg ma dużą moc, a następnie zatrzymuje się przy 80 mil na godzinę. Nie będzie działać szybciej i źle się jąka

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, nasze nieograniczone pliki są zbudowane wokół roweru z pełnym układem wydechowym i nieoryginalnym filtrem powietrza. Zwykle można go używać jako mapy w stylu „plug and play”. Jeśli mapa nie działa dobrze na Twoim rowerze, proponuję spróbować samodzielnie zmodyfikować mapę lub kupić niestandardową mapę od jednego z naszych dealerów. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.