Forum wsparcia

Problemy z rejestracją / logowaniem

Cześć wszystkim, właśnie kupiłem pakiet wyścigowy Yamaha R1 Race Team 2015-17 (Professional), ale mam problemy z połączeniem wszystkiego. Po pobraniu oprogramowania pojawia się ramka z napisem „Uwaga! Tylko dla zawodów zamkniętych”. Możesz wprowadzić adres e-mail użytkownika i hasło oraz daje możliwość rejestracji lub logowania. Podczas próby zalogowania pojawia się komunikat Błąd: nieprawidłowe dane logowania (przy użyciu tego samego adresu e-mail i hasła co do konta). Jeśli spróbuję się zarejestrować, pojawi się pytanie, czy mam gotowy sprzęt, powiedz „tak”, a następnie rozpocznie sprawdzanie urządzenia (podłączony komputer i wiązka przewodów). Ta część zajmuje dużo czasu, a następnie za każdym razem, gdy mówi: Fail: sprawdź połączenie internetowe. Korzystam z domowego Wi-Fi i połączenie jest silne. Nie mogę przejść przez ten punkt. Jeśli zamknę wszystko i spróbuję po prostu otworzyć oprogramowanie na komputerze, pojawi się ostrzeżenie o błędzie: FTECU Tuning Suite już działa. Czy ktoś może pomóc?

Komentarze

  • nlhenry1@gmail.comnlhenry1@gmail.com Posty: 1Verified User
    edytowano January 2020

    Cześć, doświadczyłem tego samego problemu, ale ostatecznie dostałem się do aplikacji i pomyślnie flashowałem ECU. Oto, co zrobiłem: w ustawieniach zapory systemu Windows 10 ustaw zezwolenie aplikacji FTecu na zaporę zarówno w sieci prywatnej, jak i publicznej (nie jestem pewien, czy to był winowajcą). Skończyłem też tworzenie konta ftecu za pośrednictwem strony internetowej, potwierdzanie za pomocą automatycznie generowanego adresu e-mail, a następnie uruchamianie FTecu, podłączanie sprzętu / ecu, wprowadzanie poświadczeń i naciśnięcie przycisku logowania zamiast rejestracji. Minęło trochę czasu i ostatecznie powiedziałem, że wystąpił błąd podczas łączenia się z serwerem lub coś podobnego, ale w końcu otworzyłem aplikację i stamtąd mogłem flashować ECU.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć. Czy nadal masz problemy z dostępem do pakietu Tuning Suite ze swoim kontem? Dzięki, Jason A.

  • stefan.eberle@gmx.chstefan.eberle@gmx.ch Posty: 5Verified User

    HaIlo, chciałem też dziś kupić nową licencję na mój nowy motocykl. Uruchomiłem oprogramowanie i teraz mam ten sam problem. „Błąd: serwer offline.”. Czy ktoś może pomóc?

  • stefan.eberle@gmx.chstefan.eberle@gmx.ch Posty: 5Verified User

    Witam ponownie, sam rozwiązałem problem. Zobaczyłem, że mam zainstalowane dwie wersje oprogramowania. Stary z 2017 roku nie działał. Uruchomiłem nowszą wersję, pobrałem najnowsze aktualizacje przed wyświetleniem okna dialogowego logowania. I oto, potem logowanie było możliwe i wszystko działało.

  • elr0718@hotmail.comelr0718@hotmail.com Posty: 1Verified User

    Dziękuję Ci!!! nlhenry1@gmail.com

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.