Forum wsparcia

„status: błąd: brak odpowiedzi ...” pierwszy raz flash

frekkefrekke Posty: 6Verified User

Cześć, mam problem z zestawem bocznym roweru na moim R1 -17. Kiedy próbuję flashować (po raz pierwszy), pojawia się komunikat „status: błąd: brak odpowiedzi ...” za każdym razem. Próbowałem wszystkiego, ale zaczynałem tracić nadzieję. Kiedy mierzę za pomocą multimetru na bocznej wtyczce roweru (przy włączonym zapłonie), mam 5 V między czarnym / żółtym i czarnym / pomarańczowym, ale tylko 12 mV między czarnym / czerwonym, czy to jest problem? Odłączyłem i ponownie podłączyłem piny około 10 razy, aby naprawdę upewnić się, że są całkowicie we wtyczce ecu i że nie ma luźnego połączenia. Zrobiłem test wejściowy i otrzymałem następujące liczby: Uprząż warsztatowa bez ECU, 37 ECU brak zasilania, 20T P0EJHDD0HEHJD0EJGDHDHDDHEJGDHDDDDJSHJDDDDJDDJDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDIJD.ZABŁSZDO.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy otrzymujesz te liczby z uprzężą na ławce, czy uprzężą po stronie roweru? Wspominasz o dwóch różnych uprzężach. Ponadto musisz mieć podłączony ECU do testu. Ten komunikat o błędzie jest spowodowany tym, że oprogramowanie nie otrzymuje odpowiedzi z ECU, aby rozpocząć proces komunikacji, najczęściej z powodu problemu ze sprzętem.

  • frekkefrekke Posty: 6Verified User

    Przepraszam, mój zły. Nie uprząż stołowa, skopiowałem tekst z pliku pdf z rozwiązywania problemów. Próbowałem dziś sflashować mój kalkulator po raz pierwszy od maja i zadziałało z jakiegoś powodu? Dziwne..

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jak masz połączenie z Internetem? Wi-Fi? Telefon?

  • frekkefrekke Posty: 6Verified User

    Wi-Fi, ale teraz działa, więc jest w porządku. Czy wprowadzono jakieś zmiany w tankowaniu na nieograniczonej mapie (EU R1 2017)? Prowadzę decat Akrapovic, ale nie wiem, jakiej mapy użyć, myślę, że kupię aktywną melodię w przyszłym roku, ale do tego czasu.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Tak, są zmiany, ale nie wiem, czym dokładnie są. Możesz porównać pliki, klikając je prawym przyciskiem myszy za pomocą funkcji „Porównaj 1 Porównaj 2”. Całkiem pewny, że nieograniczony plik jest wykonany z linią bazową dla pełnych układów wydechowych.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.