פורום תמיכה

"סטטוס: נכשל: אין תגובה ..." הבזק לראשונה

frekkefrekke הודעות: 6Verified User

הי, יש לי בעיה עם ערכת הצד האופניים ב- R1 -17 שלי. כשאני מנסה להבהב (בפעם הראשונה) אני מקבל את ההודעה "סטטוס: נכשל: אין תגובה ..." פעם אחר פעם. ניסיתי הכל אבל התחלתי לאבד תקווה. כשאני מודד עם מולטימטר בתקע הצד האופני (עם הצתה), יש לי 5 וולט בין שחור / צהוב לשחור / כתום, אבל רק 12 מגה וולט בין שחור / אדום, האם זו הבעיה? ניתקתי וחיברתי מחדש את הסיכות בערך 10 פעמים בכדי לוודא שהם כל הדרך בתקע ecu ואין חיבור רופף. ביצעתי את מבחן הקלט וקיבלתי את המספרים הבאים: רתמת ספסל ללא ECU, 37 ECU אין כוח, 20 מופעל ECU, TXD2fyVj3!

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אתה מקבל את המספרים האלה עם רתמת הספסל, או עם הרתמה בצד האופניים? אתה מזכיר שתי רתמות שונות. כמו כן, עליך לחבר את ה- ECU לבדיקה. הודעת שגיאה זו נובעת מכך שהתוכנה לא מקבלת תשובה מחברת ה- ECU כדי להתחיל בתהליך התקשורת, לרוב בגלל בעיית חומרה.

• frekkefrekke הודעות: 6Verified User

אה סליחה, רע שלי. לא לרתום ספסל, העתקתי את הטקסט מה- PDF לפתרון בעיות. ניסיתי להבהב שוב את האקווה שלי היום בפעם הראשונה מאז מאי וזה עבד מסיבה כלשהי? מוזר ..

איך אתה מחובר לאינטרנט? וויי - פיי? מכשיר טלפון?

• frekkefrekke הודעות: 6Verified User

Wi-Fi, אבל זה עובד עכשיו כל כך בסדר. האם נעשו שינויים בתדלוק במפה הבלתי מוגבלת (האיחוד האירופי R1 2017)? אני מריץ את אקראפוביץ 'אבל לא יודע באיזה מפה להשתמש, אני חושב שאקנה מנגינה פעילה בשנה הבאה, אבל עד אז.

כן, יש שינויים, אבל אני לא יודע מה הם בדיוק. אתה יכול להשוות את הקבצים על ידי לחיצה ימנית עליהם באמצעות התכונה "השווה 1 השווה 2". די בטוח שהקובץ ללא הגבלה נוצר עם קו בסיס למערכות פליטה מלאות.

היכנס או הירשם כדי להגיב.