Forum wsparcia

Zacinanie się silnika przy 3800 obr./min w 5.

grahamwest2013@gmail.comgrahamwest2013@gmail.com Posty: 3Verified User

Cześć wszystkim. Mają UK 2015 Max i mają Decat, airbox mod i wydech DAM. miał powyższy problem, nawet podczas pracy z Jeffem Ingramem, próbując różnych mapowań itp. - Stock, bez ograniczeń itp. W końcu zabrałem motocykl do głównego dealera Yamaha, a tuner (który pracuje na motocyklach Moto GP) ustawił go na Dyno. Błysnął go nieograniczoną wersją flash w Wielkiej Brytanii, a następnie uporządkował mapy paliwa itp. ALE przy około 3800 obr./min..... po może 30 minutach jazdy silnik zacina się, mogę wyczyścić, przesuwając przepustnicę i ponownie się podnosi . Ale jest to dość niepokojące, kiedy to się dzieje i jest nieprzewidywalne. Próbowałem flashować za pomocą fabrycznego flasha, zmieniając różne ustawienia i kopiując mapy paliwowe na hamowni, ale nadal wydaje się, że tak się dzieje. Czy ktoś inny ma z tym jakieś doświadczenie ........ Jestem prawie na etapie szukania alternatywy

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć Graham, w ustawieniach ECU w twoim pliku ETV-Bypass musi być ustawiony na true lub spowoduje wyłączenie silnika. Często zdarza się, że VMAX firmy Yamaha próbuje zabezpieczyć swoje motocykle przed manipulacją. Ustaw ustawienie na mapie i powinieneś być gotowy.

    Pozdrawiam, Octavio

  • grahamwest2013@gmail.comgrahamwest2013@gmail.com Posty: 3Verified User

    Octavio Sprawdziłem plik Flash z obrazu Flash Dealera Yamaha i został ustawiony na True. Więc to nie jest przyczyna

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć Graham, Dziękuję za weryfikację, zgłoszę to do rozwoju i zobaczę, co myślą. Pozdrowienia

  • grahamwest2013@gmail.comgrahamwest2013@gmail.com Posty: 3Verified User

    HI Octavio..... co powiedział rozwój? Skopiowałem dzisiaj wszystkie liczby we wszystkich tabelach z mojego barwionego Flasha i wkleiłem je do 09-18 VMAX - 2S3-8591A-90(EU) StockECU Flash. W najbliższych dniach pojadę i sprawdzę czy błąd nadal występuje.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.