פורום תמיכה

מנוע מגמגם ב-3800 סל"ד ב-5

grahamwest2013@gmail.comgrahamwest2013@gmail.com הודעות: 3Verified User

שלום לכולם. יש לך UK 2015 Max ויש לך Decat, מוד תיבת אוויר ואגזוז DAM. הייתה הבעיה שלעיל, אפילו כשעבדתי עם ג'ף אינגרם, לנסות מיפויים שונים וכו' - מלאי, ללא הגבלה וכו'. בסופו של דבר לקח את האופניים לסוחר הראשי של ימאהה, והטיונר (שעובד על אופני ה-Moto GP) הגדיר אותו על Dyno. הוא הבזיק אותו עם גרסת פלאש אנגלית בלתי מוגבלת, ואז סידר מפות דלק וכו'. אבל, בערך ב-3800 סל"ד..... אחרי אולי 30 דקות שיוט, המנוע מגמגם, אני יכול לנקות על ידי הזזת מצערת, והוא מתגבר שוב . אבל זה די מטריד כשזה קורה, ואינו צפוי. ניסיתי להבהב עם פלאש מלאי, לשנות את ההגדרות השונות ולהעתיק את מפות הדלק, אבל זה עדיין נראה קורה האם למישהו אחר יש ניסיון בזה........ אני כמעט בשלב של מחפש אלטרנטיבה

הערות

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי גרהם, תחת הגדרות ECU בקובץ שלך יש להגדיר את ה-ETV- Bypass ל-true או שהוא יגרום לכבוי של המנוע. זה נפוץ ב-VMAX של ימאהה שמנסים להגן על האופניים שלהם. הגדר את ההגדרה במפה שלך ואתה אמור להיות מוכן.

בברכה, אוקטביו

• grahamwest2013@gmail.comgrahamwest2013@gmail.com הודעות: 3Verified User

Octavio בדקתי את קובץ ה-Flash מתמונת הפלאש של סוחר ימאהה, והוא הוגדר כ-True. אז זו לא הסיבה

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי גרהם, תודה על האימות, אני אדווח על כך לפיתוח ונראה מה הם חושבים. בברכה

• grahamwest2013@gmail.comgrahamwest2013@gmail.com הודעות: 3Verified User

היי אוקטביו..... מה אמר הפיתוח? העתקתי היום את כל הדמויות בכל הטבלאות מה-Dynoed Flash שלי, והדבקתי אותם ב-09-18 VMAX - 2S3-8591A-90(EU) StockECU Flash. במהלך הימים הקרובים, אצא ואראה אם התקלה עדיין קיימת.

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User
היכנס או הירשם כדי להגיב.