פורום תמיכה

כוח משיכה מוגזם הנדרש על חיישן דחיפה / משיכה עבור R1 Auto Ripper

התקנתי את ערכת הגליפה האוטומטית ב- R1S 2016 שלי לפני מספר שבועות שהגיעה עם חיישן יחיד מסוג push / pull יחיד. זה עבד ללא דופי במשך למעלה משבוע, אבל פתאום אני מוצא כוח משיכה מוגזם (יותר כוח ממה שנדרש בפועל לתרומם) נדרש לפני הפעלת החיישן. ניסיתי מולטימטר כמו גם את פריט 86 של מסך האבחון, שאמור לעבור מ- OFF ל- ON כאשר חיישן המשיכה מופעל. אני צריך להפעיל כוח מופרז כדי שזה יעבור מ'כיבה 'ל'מכבה' וכתוצאה מכך, אני כבר לא יכול לשמוע ניתוק רגעי כשאני מנסה לעבור למעלה ללא המצמד. האם יש דרך להתאים את הרגישות של החיישן כך שייכנס כוח קטן יותר? פעם זה היה כל כך רגיש עד ששמעתי את הניתוק רק מכוח עדין על דוושת המשמרת, אפילו כשהוא פחות מהכוח הדרוש כדי להחליף הילוכים בפועל. בדקתי את החיווט בצד ה- ECU ובצד רתמת המניות ונראה כי אין קשר רופף. המוט גם עושה זווית יפה של 90 מעלות עם הצמד כך שלא אוכל להבין מדוע הוא פתאום לא עובד כמתוכנן.

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אנא צרו קשר בכתובת sales@ftecu.com. גילינו קבוצה של חיישנים לקויים והדגם שלכם כנראה נכלל בקבוצה זו. מתי ואיפה רכשת את הערכה?

• samarthjoshi2005@gmail.comsamarthjoshi2005@gmail.com הודעות: 7Verified User

שלח דוא"ל. הערכה נרכשה ב- 2 ביולי והתקבלה ב- 12 ביולי 2019.

• steveschurman@gmail.comsteveschurman@gmail.com הודעות: 7Verified User

זה קרה לי היום. 2017 FZ-10

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, אנא שלחו לנו את החיישן שלכם, אנו נבדוק אותו כאן ואם נמצא פגום אנו נשלח אליכם פונקציונלי חדש. תודה, ג'ייסון א.

• zdboykin@gmail.comzdboykin@gmail.com הודעות: 2Verified User

יש לי בעיה דומה. ההילוך המהיר עובד רק אולי 70% של הזמן. נראה שהוא מתקלקל יותר ב-WOT ובסל"ד גבוה יותר. עבד נהדר במשך כשנה אבל זמן נסיעה/שימוש מועט. נרכש עד FTECU 8 בדצמבר 2020.

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User

שלום, אם אתה עדיין נתקל בבעיה, שלח לנו דוא"ל או התקשר אלינו כדי שנוכל לסדר אותך.

היכנס או הירשם כדי להגיב.