Forum wsparcia

PROBLEMY Z PODŁĄCZENIEM MOJEGO ECU

Cześć. Mam problemy z podłączeniem mojego kalkulatora do mojego konta, mam nadzieję, że możesz mi pomóc.


Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Musisz sflashować ten ECU, zanim będziesz mógł go odczytać. Dzięki, Jason A.

  • jluisleonlopez@hotmail.comjluisleonlopez@hotmail.com Posty: 48Verified User

    Jak mogę to zaktualizować?

  • jluisleonlopez@hotmail.comjluisleonlopez@hotmail.com Posty: 48Verified User

    cześć nie odpowiada na mój ECU i zaznacza mi kody 35 i 37 w teście. Co mogę zrobić, aby połączyć się z ECU? Dziękuję

  • brian.haveman1987@gmail.combrian.haveman1987@gmail.com Posty: 3Verified User

    37 oznacza, że twoje złącza są poprawnie skonfigurowane. Jeśli wyłączysz klawisz, numer powinien kończyć się na 0. Jeśli to dobrze, powinieneś być w stanie napisać nieograniczoną melodię. Nie będziesz w stanie „czytać ecu”, dopóki nie zainstalujesz melodii do czytania. Nie będziesz w stanie przeczytać „melodii fabrycznej”

  • brian.haveman1987@gmail.combrian.haveman1987@gmail.com Posty: 3Verified User

    35 oznacza, że twoje złącza nie czytają poprawnie. Ostatnia cyfra kodu powinna wynosić 0 przy wyłączonym zasilaniu i 7 przy włączonym zasilaniu. tj. 37/47.

  • brian.haveman1987@gmail.combrian.haveman1987@gmail.com Posty: 3Verified User

    Edytować. 0 przy wyłączonym zasilaniu. 6 przy włączonym zasilaniu nie 7

  • Arqui86@hotmail.comArqui86@hotmail.com Posty: 3Verified User

    Witam dzień dobry, zdobyłem wiązkę ławki do kawasaki zx6r 636 19-22 typ 23 i przy podłączaniu do mojego ecu okazuje się, że połączenie nie powiodło się. 1C0173A92019 Awaria ZX636 04/09/2022 15:01:46

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.