Forum wsparcia

Musisz kupić licencję dla już zakupionego ECU

Czy mógłbym zresetować moją licencję ECU. Program prosi mnie o zakup nowej licencji ECU za każdym razem, gdy próbuję flashować mój ECU. Konto jest dla travisgilbert@mac.com. Dziękuję

Tagged:

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, właśnie to dla ciebie zresetowałem. Dzięki, Jason A.

  • travisgilbert@mac.comtravisgilbert@mac.com Posty: 3Verified User

    ty rządzisz, dzięki, działa świetnie !!!!

  • k42motorsports@gmail.comk42motorsports@gmail.com Posty: 4Verified User

    Mam ten sam problem ... sflashowałem to ecu wcześniej, a teraz prosi o nową licencję, kiedy próbuję go ponownie zaktualizować. Czy mogę zresetować? konto to k42motorsports@gmail.com Dzięki.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Twoja licencja jest potwierdzona. Jaki jest problem, z którym się spotykasz? Czy próbujesz sflashować ECU z zupełnie nowym plikiem? Dzięki, Jason A.

  • haz43k@gmail.comhaz43k@gmail.com Posty: 1Verified User

    Cześć, kupiłem drugą licencję i podczas flashowania ecu na początku pojawił się błąd i teraz nie rozpoznaje ecu. pozdrawiam konto Harry haz43k@gmail.com

  • xratzloff@hotmail.comxratzloff@hotmail.com Posty: 1Verified User

    cześć próbuję sflashować ecu bateria była wyczerpana, więc miałem ją na ładowarce Straciłem moc i spowodowało to awarię lampy błyskowej Muszę zresetować licencję

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Twoja druga licencja nie jest w stanie „próby”. Jeśli nie możesz tego flashować, prawdopodobnie masz problem ze sprzętem lub połączeniem internetowym. Jaki jest komunikat o błędzie, który ciągle otrzymujesz? Dzięki, Jason A.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Wygląda na to, że twoja licencja została właśnie wyświetlona kilka minut temu, więc zakładam, że możesz teraz iść? Dzięki, Jason A.

  • currylovercom@yahoo.co.jpcurrylovercom@yahoo.co.jp Posty: 2Verified User

    Cześć, mam teraz ten sam problem. Próbowałem dzisiaj sflashować ECU, ale oprogramowanie poprosiło mnie o zakup nowej licencji ECU. Sflashowałem ten sam ECU w dniu 25.12.2020. W tamtym czasie flash był skuteczny tak samo, jak inne przypadki. Ale dzisiaj nagle pojawiła się wiadomość o konieczności zakupu. Oczywiście używam tego samego ECU, tego samego komputera i tego samego kabla łącza danych. Jeśli to jest rozwiązanie, czy mogę zresetować moją licencję ECU? Proszę.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User


    Cześć, tak, twoja licencja również musiała zostać zresetowana. Dzięki, Jason A.

  • tonyvandyke@me.comtonyvandyke@me.com Posty: 1Verified User

    Jason, mam ten sam problem, pozwolił mi przeczytać ECU, ale teraz prosi mnie o zakup innej licencji (B5H-10 F8T86773)

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, nie widzę żadnego problemu ze statusem Twojej licencji. Czy otrzymujesz komunikat o nieprawidłowej sumie kontrolnej podczas próby flashowania ECU? Dzięki, Jason A.

  • jose-m-gjose-m-g Posty: 2Verified User

    Dobry wieczór, mam problem ze swoim. Właśnie otworzyłem mój zestaw tunera stołowego i zacząłem pracować nad flashowaniem, skończyło się na wyświetlaniu komunikatów o błędach / błędach. Patrząc na moją historię, widzę dwa raporty o stanie „hard fail” i „flash Init”. Początkowo otrzymałem wiadomość, gdy po raz pierwszy próbowałem go sflashować, mówiąc: „nie znaleziono zarejestrowanego ECU, czy chcesz przypisać ECU do numeru licencji”. Kiedy próbowałem napisać mapę do ECU, ciągle pojawiały mi się błędy, a potem zacząłem otrzymywać błąd „nie znaleziono zarejestrowanego ECU, czy chciałbyś kupić nową licencję”. Próbowałem odinstalować program FTECU i ponownie go zainstalować i nadal otrzymuję ten sam błąd. Próbowałem nawet na innym komputerze i nadal mam ten sam problem. Każda pomoc zostanie doceniona. Jose M.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Twoja licencja miała status „próba” i musiała zostać zresetowana. Teraz powinieneś być dobry w użyciu. Dzięki, Jason A.


  • christaphercarter86@gmail.comchristaphercarter86@gmail.com Posty: 1Verified User
    edytowano August 2022

    Czy możliwe jest również zresetowanie kopalni. Próbuję przeflashować plik, który już miałem na ecu, ale mówi mi „nie znaleziono zarejestrowanego ecu”.

  • sytech.soporte@gmail.comsytech.soporte@gmail.com Posty: 7FTECU Dealer

    Czy mogę zresetować moją licencję ECU. Program prosi mnie o zakup nowej licencji ECU za każdym razem, gdy próbuję flashować ECU. Konto jest dla sytech.soporte@gmail.com @jason@ftecu.com

  • zimir.reeds@gmail.comzimir.reeds@gmail.com Posty: 1Verified User

    Czy mogę zresetować moją licencję ECU. Program prosi mnie o zakup nowej licencji ECU za każdym razem, gdy próbuję flashować ECU.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.