פורום תמיכה

צריך לרכוש רישיון עבור ECU שכבר נרכש

travisgilbert@mac.comtravisgilbert@mac.com הודעות: 3Verified User

האם אוכל בבקשה לאפס את רישיון ה- ECU שלי. התוכנית מבקשת ממני לרכוש רישיון ECU חדש בכל פעם שאני מנסה להבהב את ה- ECU שלי. החשבון הוא עבור travisgilbert@mac.com. תודה לך

שתייגת:

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, הרגע איפסתי את זה עבורך. תודה, ג'ייסון א.

• travisgilbert@mac.comtravisgilbert@mac.com הודעות: 3Verified User

אתה מתנדנד תודה, עובד מעולה !!!!

• k42motorsports@gmail.comk42motorsports@gmail.com הודעות: 4Verified User

אני נתקל באותה בעיה .. הבהיר את ה- ECU הזה לפני כן ועכשיו הוא מבקש רישיון חדש כשאני מנסה להחליף אותו מחדש. האם אוכל לקבל איפוס בבקשה? החשבון הוא k42motorsports@gmail.com תודה.

היי, אני מראה את הרישיון שלך במצב מאושר. מה הנושא אליו נתקלת? האם אתה מנסה להבהב את ה- ECU עם קובץ חדש לגמרי? תודה, ג'ייסון א.

• haz43k@gmail.comhaz43k@gmail.com הודעות: 1Verified User

היי, רכש רישיון שני וכאשר מהבהב את ה- ECU בתחילה הוא עלה עם שגיאה ועכשיו לא יזהה את ה- ECU. מפרגן לחשבון הארי haz43k@gmail.com

• xratzloff@hotmail.comxratzloff@hotmail.com הודעות: 1Verified User

היי מנסה להבהב אקו הסוללה מתה אז היה לי אותה במטען איבדתי את הכוח וזה גרם לכישלון ההבזק אני צריך לאפס את הרישיון

היי, הרישיון השני שלך אינו במצב "ניסיון". אם אינך מצליח להבהב אותו, ייתכן שיש לך בעיה בחומרה שלך או בחיבור האינטרנט שלך. מהי הודעת השגיאה שאתה מקבל כל הזמן? תודה, ג'ייסון א.

VHUbmpgJFvaWwtohcJmHrUW היי, נראה שהרישיון שלך ממש הבריק רק לפני כמה דקות אז אני מניח שאתה טוב ללכת עכשיו? תודה, ג'ייסון א.

• currylovercom@yahoo.co.jpcurrylovercom@yahoo.co.jp הודעות: 2Verified User

היי, יש לי את אותה הבעיה עכשיו. ניסיתי להבהב את ה- ECU שלי היום, אך התוכנה ביקשה ממני לרכוש רישיון ECU חדש. הבזקתי את אותו ECU בתאריך 25/12/2020. באותה תקופה פלאש הצליח באותו אופן כמו מקרים אחרים. אבל היום, ההודעה לרכישה הוצגה לפתע. כמובן, אני משתמש באותו ECU, באותו מחשב ובאותו כבל קישור נתונים. אם זה הפיתרון, האם אוכל לאפס את רישיון ה- ECU שלי? אנא.

היי, כן היה צריך לאפס את הרישיון שלך גם כן. תודה, ג'ייסון א.

• tonyvandyke@me.comtonyvandyke@me.com הודעות: 1Verified User

ג'ייסון, יש לי את אותה בעיה, זה הרשה לי לקרוא את ה- ECU אבל עכשיו הוא מבקש ממני לקנות רישיון אחר (B5H-10 F8T86773)

היי, אני לא רואה שום בעיה עם מצב הרישיון שלך. האם אתה מקבל את הודעת סכום הבדיקה הלא חוקית כשאתה מנסה להבהב את ה- ECU? תודה, ג'ייסון א.

• jose-m-gjose-m-g הודעות: 2Verified User

ערב טוב, יש לי בעיה עם שלי. פשוט פתחתי את ערכת מכוון הספסל שלי והתחלתי לעבוד על ההבהוב, ובסופו של דבר קיבלתי הודעות שגיאה / שגיאה. כשמסתכלים על ההיסטוריה שלי יש שני דוחות סטטוס "כישלון קשה" ו- "Init initial". בתחילה קיבלתי הודעה כשניסיתי להבהב אותה באומרו "לא נמצא ECU רשום, האם תרצה להקצות את ה- ECU לרישיון #". כשניסיתי לכתוב את המפה ל- ECU זה כל הזמן נתן לי שגיאות ואז התחלתי לקבל שגיאה "לא נמצא ECU רשום, האם ברצונך לרכוש רישיון חדש". ניסיתי להסיר את תוכנית FTECU ולהתקין אותה מחדש ועדיין לקבל את אותה השגיאה. אפילו ניסיתי במחשב אחר ואני עדיין מקבל את אותה הבעיה. כל עזרה בכך תוערך מאוד. חוזה מ

היי, הרישיון שלך היה בסטטוס "ניסה" והיה צריך לאפס אותו. אתה אמור להיות טוב להשתמש בו עכשיו. תודה, ג'ייסון א '

• christaphercarter86@gmail.comchristaphercarter86@gmail.com הודעות: 1Verified User
    נערך August 2022

האם אפשר לאפס גם את שלי. אני מנסה לחדש קובץ שכבר היה לי ב-ecu, אבל הוא אומר לי "לא נמצא ecu רשום".

• sytech.soporte@gmail.comsytech.soporte@gmail.com הודעות: 7FTECU Dealer

האם אני יכול בבקשה לאפס את רישיון ה-ECU שלי. התוכנית מבקשת ממני לרכוש רישיון ECU חדש בכל פעם שאני מנסה להבהב את ה-ECU שלי. החשבון הוא עבור sytech.soporte@gmail.com @jason@ftecu.com

• zimir.reeds@gmail.comzimir.reeds@gmail.com הודעות: 1Verified User

האם אני יכול בבקשה לאפס את רישיון ה-ECU שלי. התוכנית מבקשת ממני לרכוש רישיון ECU חדש בכל פעם שאני מנסה להבהב את ה-ECU שלי.

היכנס או הירשם כדי להגיב.