Forum wsparcia

Nie otrzymałem darmowej licencji po zakupie obróbek ławki yxz.

cebrooks995@gmail.comcebrooks995@gmail.com Posty: 1Verified User

Właśnie kupiłem zestaw do mocowania yxz do ecu i skrzyni biegów. Nie zawierał kodu na 1 darmową licencję, jak podano w opisie. Brakuje lub aktywuje się, gdy spróbuję flashować po raz pierwszy. Jeszcze nie próbowałem, ale się zastanawiam. Wydech przyjdzie jutro, więc chciałbym błysnąć, żebym mógł jeździć.

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Zestawy do obróbki ławek nie są dostarczane z żadnymi kodami. USB jest dostarczany z jedną darmową licencją, którą musisz najpierw zarejestrować na swoim koncie i zostanie automatycznie dodany. Aby zarejestrować USB, najpierw pobierz pakiet tuningowy. Następnie zaloguj się dokładnie tym samym loginem, co na stronie. Upewnij się, że jest dokładny i nie ma spacji przed lub po wiadomości e-mail. Po zalogowaniu podłącz USB. Powinien wtedy wyświetlić monit o jednorazową rejestrację. Kliknij tak, jest teraz zarejestrowany na Twoim koncie, a licencja będzie łatwo dostępna. Pamiętaj, że w przypadku zakupionego zestawu wymagana będzie dodatkowa licencja ECU, ponieważ będziesz migać 2 ECU (wtrysk paliwa i skrzynia biegów). Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.