Forum wsparcia

Rozpocznij Flash

williamsihly@sbcglobal.netwilliamsihly@sbcglobal.net Posty: 7Verified User

DE34B2D5 02/10/2022 2015 R1 Czy mogę zresetować moją licencję. Nie można flashować ecu, a rower działa słabo! Dzięki!

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć William Przepraszamy za duże opóźnienie. Jaki plik próbowałeś napisać i czy flashujesz Bench czy Bike Side? Pozdrowienia

  • williamsihly@sbcglobal.netwilliamsihly@sbcglobal.net Posty: 7Verified User

    Kiedy próbuję przeczytać w celu automatycznego dostrojenia lub zrobić cokolwiek, otrzymuję Brak dostępnej licencji, wyskakujące okienko. Mam auto dostrajanie auto blip. Od miesiąca nie jestem w stanie skomunikować się z ecu, a rower działa jak gówno????????????????

  • williamsihly@sbcglobal.netwilliamsihly@sbcglobal.net Posty: 7Verified User

    AAAB1D5D2015 R1flash init02/10/2022 19:48:24 PM

  • williamsihly@sbcglobal.netwilliamsihly@sbcglobal.net Posty: 7Verified User

    To po prostu nieograniczony plik ze zmianami automatycznego dostrajania ......

  • williamsihly@sbcglobal.netwilliamsihly@sbcglobal.net Posty: 7Verified User

    Strona rowerowa

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Wygląda na to, że możesz mieć problem z połączeniem z boczną uprzężą rowerową. Czy możesz wykonać test sprzętu uprzęży Bike Side, który znajduje się na stronie głównej forum i dać mi znać o swoich wynikach. Pozdrowienia

  • williamsihly@sbcglobal.netwilliamsihly@sbcglobal.net Posty: 7Verified User

    Test z wyłączonym lub włączonym wyłącznikiem stop start? wyłącznik klawisz na brak pompy paliwa z włączeniem pompy paliwa. Trzykrotnie sprawdziłem wszystkie moje przewody. Problem polega na tym, że twoje oprogramowanie mówi, że nie mam ważnej licencji, co zdecydowanie nie jest prawdą.....

  • williamsihly@sbcglobal.netwilliamsihly@sbcglobal.net Posty: 7Verified User


    Product SNProduct Description DE34B2D5R1-2CR_RT1aC2A970722015 R1 Auto-Blipper KitEA57B8F0Yamaha ActiveTune Kit

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Test należy wykonać przy włączonym przełączniku. Jeśli pompa uruchamia się podczas jednego z testów skoku, na jednym z przewodów występuje złe połączenie. Powinieneś być dobry, aby ponownie flashować. Pamiętaj, że będziesz musiał wykonać kolejny pełny zapis. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.