פורום תמיכה

פלאש איניט

williamsihly@sbcglobal.netwilliamsihly@sbcglobal.net הודעות: 7Verified User

DE34B2D5 02/10/2022 2015 R1 האם אני יכול בבקשה לאפס את הרישיון שלי. לא מצליח להבהב ecu והאופניים פועלים בצורה גרועה! תודה!

הערות

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי וויליאם סליחה על העיכוב הגדול. איזה קובץ ניסית לכתוב והאם אתה Bench Flash או Bike Side? בברכה

• williamsihly@sbcglobal.netwilliamsihly@sbcglobal.net הודעות: 7Verified User

כשאני מנסה לקרוא לכוונון אוטומטי או לעשות משהו שאני מקבל. אין רישיון זמין, צץ. יש לי כוונון אוטומטי אוטומטי. לא הצלחתי לתקשר עם ecu במשך חודש והאופניים רצים כמו חרא????????????????

AAAB1D5D2015 R1flash init02/10/2022 07:48:24 PM

זה פשוט קובץ בלתי מוגבל עם שינויים אוטומטיים בכיוון ......

צד האופניים

נשמע שאולי יש לך בעיית חיבור עם הרתמה בצד האופניים שלך. האם תוכל בבקשה לבצע את בדיקת החומרה של רתמת ה-Bike Side שנמצאת בעמוד הראשון של הפורום ולדווח לי על התוצאות שלך. בברכה

בדיקה עם מתג עצור התחלה כבוי או מופעל? מפתח כיבוי ללא משאבת דלק עם מתג על משאבת דלק. בדקתי שלוש פעמים את כל החוטים שלי. הבעיה היא שהתוכנה שלך אומרת שאין לי רישיון תקף וזה בהחלט לא המקרה.....

Product SNProduct Description DE34B2D5R1-2CR_RT1aC2A970722015 R1 Auto-Blipper KitEA57B8F0Yamaha ActiveTune Kit

היי, יש לבצע את הבדיקה עם מתג מופעל. אם המשאבה מתקדמת באחת מבדיקות הזינוק, קיים חיבור גרוע באחד החוטים. אתה אמור להיות טוב להבהב שוב. זכור שתצטרך לבצע כתיבה מלאה נוספת. בברכה

היכנס או הירשם כדי להגיב.