Forum wsparcia

Próba zapisu nie powiodła się. Proszę spróbuj ponownie.

rohdokhaeng@gmail.comrohdokhaeng@gmail.com Posty: 1Verified User
edytowano January 2022 w R1

Mam specyfikację EU R1 w 2016 roku, a mój R1 pokazuje błąd Hi w desce rozdzielczej po kliknięciu menu CO2 urządzenia diagnostycznego OBD2. (nigdy wcześniej nie flashowałem) Od tego momentu zapłon nie jest możliwy (pompa paliwa nie działa) Googling for Hi błąd w desce rozdzielczej, znalazłem poradę, aby ponownie sflashować obraz seryjny, i sflashować obraz zapasowy Kupiłem Bench flash i wreszcie dostałem to wczoraj. Próbowałem sflashować obraz zapasowy za pomocą programu FTECU, ale tylko próba zapisu nie powiodła się. Komunikat ponów próbę pojawia się na etapie identyfikacji ECU. Wynik to „Brak odpowiedzi”, próbowałem prawie 10 razy, ale wynik jest taki sam. (PC, Laptop, USB 2.0, USB 3.0) W Menedżerze urządzeń systemu Windows 10 konwerter portu szeregowego USB jest zainstalowany poprawnie. Pomóż mi.


Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jeśli masz problem z samym rowerem, zawsze chcesz go rozwiązać przed flashowaniem. Ponieważ flashowanie nie rozwiąże poważnych problemów, takich jak ten. Wygląda na to, że masz coś nie tak z ECU przed flashem lub prawdopodobnie coś w wiązce przewodów. Sugeruję, aby przed kontynuowaniem zbadał go technik Yamaha. Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.